AL 3.Ö.E.T. Rövanş | Gomel 1-3 Bursaspor | 4 Ağustos | Maç Sonucu | Bursa Tur Atladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 3.Ö.E.T. Rövanş | Gomel 1-3 Bursaspor | 4 Ağustos | Maç Sonucu | Bursa Tur Atladı

Cevap: AL 3.Ö.E.T. Rövanş | Gomel 1-0 Bursaspor | 4 Ağustos | İkinci Yarı | Olay FM

daha Ağustos ayındayız Avrupa kupalarında sadece 2 takım kalcak :( ahh be özledim eskiden Avrupayı dize getirdiğimiz günleri Galatasaray yoksa Avrupadan puan getircek takım yok bu ülkeye

Türk Futbolu = Galatasaray

Cevap: AL 3.Ö.E.T. Rövanş | Gomel 1-0 Bursaspor | 4 Ağustos | İkinci Yarı | Olay FM

Gooooooooooooooooooooool atttttttttik 1-1

GoOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Zar zor tur geçiyor..Yarınki kurada daha zor rakip gelecek.Seri başıdadeğiller biliyorum.

Koçum N'Diaye

Aslanım N'Diaye

Kaplanım N'Diaye

Bir tanesin N'Diaye

Her yerinden öpüyorum N'Diayeeeeee

Helal N'Diaye ! Bursaspor bu adamdan çok para kazanacak gibi..

Cevap: AL 3.Ö.E.T. Rövanş | Gomel 1-1 Bursaspor | 4 Ağustos | İkinci Yarı | Olay FM

kacirdik 2-1'i. Ndiaye gibi bir adami nerden buldularsa harbiden iyi adam.

Üst Alt