Al Ittihad‘dan Şok Garry Rodrigues Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sekilde ffp deliniyorsa, ffp'nin ne anlami kalir ki? Bu her kulüp icin gecerli. Uefa bunlari yasaklamali artik, daha net adimlar atilmali. Tff'nin mali kriterleri de fos cikacak göreceksiniz. Böyle satekârlarin oldugu sürece bu ulkeden hicbir sey olmaz.

Fifa UEFA ve yerel federasyonlar transferde şeffaflık getirecekler. Kimi ne kadara aldın yıllık ne ödeyeceksin bonuslar filan hepsi açıklanmalı. Sonra ffp uygulanmalı. Adamlar hiç bir şeyi açıklamıyor nasıl olacak ffp

Anlamadim

2 yil kiralik her yil icin 2.5m€

Bu kiralama bedeli mi yoksa zorunlu satin alma mi

+5 zorunlu satin alma mi var yoksa

Ve 4 net maas ne

5 mi veriyor bunlar rodriye simdi

Allah allah

Bu kadar mal olamazlar

Bunların borçları 1 milyar euro yu geçer yakında ali ilk geldiğinde azizi kötülemek şeffaflık dedi borçları çıkardı ortaya sonra kendide onun gibi olmaya başladı böyle devam etsinler daha iyi sonrası battık bittik diye ağlıyorlar cl bile kurtaramaz bunları koç ürünlerini daima boykot edin

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bunların kulüp ve şirket hesapları tek bir A.Ş altında birleşmedi sanırım.bir ara bildirim yaptılar birleşeceğiz diye ama sonra olmadı diye hatırlıyorum.

buna göre yorum yapalım

bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

@Keramettin TANRIVERDİ senin bilgin var mı?
Evet ayrı halen. Bu tür manipüle işleri için ayrı olması da avantaj sağlıyor kirli oyunlar düzenlemek isteyenler yöneticiler adına.

Yalnız şu da var. Futbolda olan işlemler mesela öyle kafama göre istediğin bölüme aktıramıyorlar diye biliyorum

Anlamadim

2 yil kiralik her yil icin 2.5m€

Bu kiralama bedeli mi yoksa zorunlu satin alma mi

+5 zorunlu satin alma mi var yoksa

Ve 4 net maas ne

5 mi veriyor bunlar rodriye simdi

Allah allah

Bu kadar mal olamazlar

Related image

2.5 senelik kiralama bedeli yani 2*2.5 = 5
Bide 5 milyon satin alma zorunlugu yani einsteinin general relativity teorisini kullanirsak, 2*2.5+5 = 10

bide maasini dusunursek cognito ergo sum ama fener beyinsiz oldugu icin decartes fenerin aslinda yok oldugunu anlatmis burda

kisacasi fenere saglam girmis diyebiliriz

Evet ayrı halen. Bu tür manipüle işleri için ayrı olması da avantaj sağlıyor kirli oyunlar düzenlemek isteyenler yöneticiler adına.

Yalnız şu da var. Futbolda olan işlemler mesela öyle kafama göre istediğin bölüme aktıramıyorlar diye biliyorum
yüksek maliyetli transferlerin KAP açıklamalarını bu yüzden yapmıyorlar,kulüple şirket arasında ki hesaplarda bir katakulli yapıyorlar,kulüp borçlanırken şirket temiz kalıyor

Iyide bunlar yanlis beyanat yapmis. Borsada olan bir sirket manupuleye girer diye dusunuyorum. Cok bildigim bir konu degil ama bunun hukuki bir yaptirimi olmasi gerekmiyor mu? Bilen arkadaslar biraz aciklayabilir mi acaba.

Üst Alt