AL Play-Off 1.Maç | Liverpool 1-0 Trabzonspor | 19 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 1.Maç | Liverpool 1-0 Trabzonspor | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Liverpool - Trabzonspor | 19 Ağustos | 21.45 | Loca

Liverpool'un yumuşak karnı bunca yıldır takımda nasıl kalabildiğini anlamadığım Carragher. Oradan tekmelemek lazım. Yattara ve Alanzinho gibi çevik isimler yıpratabilir. Trabzon'un bu maçtan 1 puan kazanma olasılığı yüksek.

Şifreli olacakmış ek para ödemek gerekiyormuş futbol paketine üye olsan bile.

Niye böyle bir rüya gördüm bilmiyorum ama, rüyamda ilk yarı 8-1 Liverpool üstünlüğü ile bitiyordu. :D Gerçeğe bakacak olursak ben Trabzonspor'un turu geçeceğine inanıyorum.

Serefsizler 4 takimimiz avrupa macina cikiyor 1 tane bile maci acik kanaldan yayinlamiyorlar -.-

Hotbird uydusunda şifresiz olarak maçı vericek bir kanal varmı arkadaslar?

Valla bizden çok Trabzonu desteklicem sanki bugün . O derece . İnşallah iyi sonuç alırlar . Bein bişey sorcam bilen varsa bjk maçını neden salı oynadı herkes bugün oynuyo .

Valla bizden çok Trabzonu desteklicem sanki bugün . O derece . İnşallah iyi sonuç alırlar . Bein bişey sorcam bilen varsa bjk maçını neden salı oynadı herkes bugün oynuyo .

Beşiktaş ile Galatasaray aynı gün maç yapmasın diye. Aynı anda hem İnönü'de hem Sami Yen'de maç olucaktı, güvenlik açısından Bjk maçını Salı'ya aldılar.

Diğer bütün maçlar yalan,izleyeceğim maç budur. Hayde bre Yattaraaaaa. Bu arada çifte bastım Trabzona , 3.05 oranı var çok temiz :D

Allah yardımcınız olsun hadi be Karadeniz Kaplanları Hadin be Uşaklar..

Liverpool'un ilk 11:Reina, Kelly, Aurelio, Kyrgiakos, Carragher, Lucas, Poulsen, Cole, Maxi, Jovanovic, Babel.

Üst Alt