AL Play-Off Rövanş | Anderlecht 2-2 Bursaspor | 25 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off Rövanş | Anderlecht 2-2 Bursaspor | 25 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off Rövanş | Anderlecht 2-2 Bursaspor | Maç Sonucu

Bizim türk futbolcularından bir bk olmaz...Yetenek olsa ne olacak ki..İsmail ve mehmet sak resmen sıçtı..İsmail topa girceğine sadece bakıyor..Top ayağına geliyor hemen panik..Mehmet sak topu yere indirip daha rahat orta yapma imkanı varken top inmeden yerle karışık topu ortalıyor..

Yabancılar resmen fiyasko yazık..bangura falan topçu değil..

90 doğumlu sanırım o oyuncular, ilk 11 tecrübeleri bile yok, o adamlardan sakin ve mantıklı oynamasını bekleyemezsin böyle bir maçta açıkçası. Bursa'nın iki tane sağlam kanat oyuncusu, bir sağ bek, bir de sağlam forvet alması lazım şampiyonluğa oynayabilmesi için.

90 doğumlu sanırım o oyuncular, ilk 11 tecrübeleri bile yok, o adamlardan sakin ve mantıklı oynamasını bekleyemezsin böyle bir maçta açıkçası. Bursa'nın iki tane sağlam kanat oyuncusu, bir sağ bek, bir de sağlam forvet alması lazım şampiyonluğa oynayabilmesi için.

Özgür Çek, Sestak ve Basser yüzde 80 geliyor.

beceriksizler 2 sene de nal topladınız boruyu süper ligte öttürmekle olmuyor bu işler

Avrupa ya gidip de eli boş dönmemeleri gerek artık. Eminim bu sene yine Avrupa'ya gidecek şekilde ligi tamamlarlar. Ama yine Avrupa ya gidip nal toplamasınlar yeter.

Yazık oldu Bursa ya, yazık oldu Türkiye nin ismine.(teknik direktör hatasıyla elendiler;kadroyu doğru düzgün çıkarabilirdi.Ahkam kesmekle olmuyor oyunculara)

bari adam akıllı bir tur geçilseydi ,içim yanmazdı.(bunlar eleme oynarken biz seyrediyoruz.)

Ertugrul Saglam kadar hatali transfer yapan hoca varmidir bu ulkede ? Bu adam Avrupa sahnesine ciktiginda donup kaliyor. Futbolcular ne yaptigini bilmiyor. Anderlecht'in ikinci golunde Bursali oyuncu resmen kendi kalesine dogru rakipe ara pasi verdi.

Turgay hayatının futbolunu oynadı heralde.

yannız n diaye gerçekten harika oyuncu ertuğrul sağlamın heralde şu zamana kadarki en doğru transferi oldu 21 yaşında fransa u21 takım kaptanını bursaya getirmek kolay iş değil ki fransada geleceğin vierası olarak gösteriliyor tebrik etmek gerek ki tam bizim ligimize uygun oyuncu güçlü kuvvetli ve bir ön liberoya göre ağırda değil ayrıca ofansifi de kötü oynamıyor pek sadece dönüşlerde sıkıntısı var topu aldımı süratlanebiliyor yani ben çok beğendim 2 milyon euro bedelle alınan bir oyuncu için çok iyi

son 20 dkda oynadiginiz futbolu tüm mac boyunca oynasaydiniz anderlechti silerdiniz

şunuda söylemek gerekir ki bursa bugün turu geçemedi belki ama doğru yolda ilerliyor ne olursa olsun daha 2. avrupa deneyimi bu intertotoları felan saymıyorum geçen yıl şampiyonlar ligi ağır geldi bursaya geçen yılda uefada başlasalardı bence onlar için daha avantajlı olucaktı şampiyonlar liginden alınıcak pek bir ders olmadı çünkü hepsi a klas takımlar manudan valenciadan neyi alabilirsinki futbolcuların yeteneğini alıcak halin yok ama rangers-anderlech gibi takımlardan alıcağın çok şey var kendi seviyenin bir üstü yıllardır avrupada oynayan takımların gelenekleri oyun stillerini ders alırsın takım oyunu ders alırsın bu takımlara karşı yaptığın hataları ders alırsın ve sonunda onların klasmanına yükselirsin şuraya bir bakın koskoca türkiye lafta koskoca ne yapmış bugüne kadar futbolda avrupaya 20 yıldır giden takımlarımızdan beşiktaş ne yapmışki şu zamana kadar biz bursaspordan ne bekliyoruz fenerbahçenin 15 kere katıldığı şampiyonlar liginde bir kere çeyrek final oynaması çok mu büyük başarı hayla galatasarayın uefa kupası konuşuluyor şunu bilelimki kendimiz kandırmayalım futbolun büyük ülkeleri ispanya-ingiltere-italya-almanya gibi ülkelerde uefa kupasının değeri bile yok arkadaşlar koskoca türk milli takımı 70 milyonu temsil eden takım ne yapmış 50 yıl boyunca dünya 3. lüğü ve avrupa şampiyonası yarı finalinden başka ya danimarka ile yunanistan bile avrupa şampiyonu oldu arkadaşlar artık hayal dünyasından uyanma vakti avrupada 5 para etmeyen kulübünden gönderilen adamları biz havaalanlarında 5 bin kişi karşılayarak mı büyük ülke olucaz herkes şunu iyi bilsinki TÜRKİYE KOSKOCAMAN BİR HİÇ futbolda 70 milyon ülke almanyadaki 5 milyon gurbetçiden futbolcu çıksada oynatsak diye bakıyor hatta türk milli takımında oynaması için yalvarılıyor tehdit ediliyor biz bu kadar alçaldık mı artık yüzümüze tokadı atıp yerimizi bilip kendimize gelmemiz lazım keşke uefa türk futbolunu 5 yıl men etse avrupa kupalarından emin olun bizim ilacımız orda bu karardan sonra avrupadaki çöp yabancıları en azından katar toplar rusya toplar bizde alt yapımızdaki gençlere yöneliriz ne varsa altyapıda var ya her şeyi yıkıp 0 dan başlarız yada böyle gelmiş böyle gider ...

Ya bırak hepsini Volkan ve Sercan'ı kadro dışı bırakmasalar turu geçmişlerdi yok böyle bir amatörlük

yannız n diaye gerçekten harika oyuncu ertuğrul sağlamın heralde şu zamana kadarki en doğru transferi oldu 21 yaşında fransa u21 takım kaptanını bursaya getirmek kolay iş değil ki fransada geleceğin vierası olarak gösteriliyor tebrik etmek gerek ki tam bizim ligimize uygun oyuncu güçlü kuvvetli ve bir ön liberoya göre ağırda değil ayrıca ofansifi de kötü oynamıyor pek sadece dönüşlerde sıkıntısı var topu aldımı süratlanebiliyor yani ben çok beğendim 2 milyon euro bedelle alınan bir oyuncu için çok iyi

kesinlikle ;) bursanın en iyisidi diyebiliriz hatta.

Ya bırak hepsini Volkan ve Sercan'ı kadro dışı bırakmasalar turu geçmişlerdi yok böyle bir amatörlük
kardeşim mesajımın üstüne öyle bir yorum yaptınki işte bizim sorunumuz burda kişilere bağlıyız kişilere bağlıyız hep aynı terane ya bu adamlardan biri 21 yaşında biri 23 ama adamları 2 yıldır o kadar kral yaptık ki birisi amerikaya kafasına göre kız arkadaşının yanına gidiyor birisi bar açıyor ehliyetsiz 200 yapıyor gece discolardan eksilmiyor bu adamlarmı kurtarcaktı bugün bursasporu hadi bugün kurtardılar bu kafayla yarın da mı bu adamlar kurtarcak bursasporu biz neden almanyadaki gurbetçilerimize bel bağlıyoruz almanyada yetişen insan farklı türkiyede yetişen insan farklı hele futbolcuysa almanyada disiplin alırsın türkiyede şan şöhret almanyada futbolunu geliştirmeye çalışırsın türkiyede karı kızların peşinde koşmayı almanyada her zaman daha iyisi için bir hedefin olur türkiyede şu maç 2 gol atayımda yarın gazeteler beni yazsın taraftar benim için bağırsın almanyada adamın bir taraflarını kaldırmazlar daha çok indirirler türkiyede adamın o tarafları kalkmayı bırak uçuşa geçer bilmiyorum ne kadar doğru anlatabiliyorum ama bazı arkadaşlar dediklerimi anlıyorsa ne mutlu bana

Üst Alt