AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş - D.Kiev | 17 Şubat | 20.00 | Star TV

Almeida nerdeeeeeee birisi cevap versin artık ? :eek:

BEŞİKTAŞ: Hakan, Hilbert, Sivok, Ferrari, İsmail, Aurelio, Ernst, Guti, Quaresma, Nobre, Bobo.

TEKNİK DİREKTÖR: Bernd Schuster

DINAMO KIEV: Shovkovskiy, D.Silva, Almeida, Mykhalyk, Yussuf, Vukoevic, Eremenko, Gusev, Yarmolenko, Shevchenko, Milevskiy

TEKNİK DİREKTÖR: Yuri Semin

Oha Nobre Almeida'yı kesmiş :asd:

Neyse Bjk'nin lig maçlarını takip etmiyorum ve Guti'yi daha da izlemek istediğim için bugün Beşiktaş'ın kazanmasını istiyorum. En azından City'nin karşısına çıksınlar yeter.

Ilk 11 simdiden aciklama gururunu yasiyorum : Hakan, Hilbert, Sivok, Ferrari, İsmail, Aurelio, Ernst, Guti, Quaresma, Nobre ve Bobo.

Mac baslayinca "Helal olsun be salmancim" "iste bu be" " yürü be oglum" "nasil bildin la, oha" gibi yorumlari simdiden görür gibiyim. )))

Evet, yorumlari alalim bitte schön, danke schön ok let's go.

içten içe kiev'i destekleyenler var ama şimdi açığa vuramıyorlar, maç bitsin kiev kazara yensin hepsi burada göbek atacak, alenen destekleyenlere lafım yok, ama yazılan mesajlardan ben bunu anladım.

Vay be Salman. Ohaaa. Nasil bildin la? Yok artik. Hadi canim. Nasil olur? Insanmisin sen? Olaya bak. Vay be. Impossible

Ayrica macin skorunu da yazicam az sonra )))))))

Ama neyse, sizin icin bir anlam kalmaz eger skoru da yazarsam, mactan keyf alamazsiniz. ))

Basarilar Besiktas.

Burada yabancilar 2 yildir Türkiye hakkinda Avrupada birsey duymadik diye dalga geciyor malesef. Insallah gururlandirirsin bizi.

Bugün besiktasliyim, hadi forum dövün beni ))))

Besiktasin maci ama avrupa maci diye heycan var icimde yeminle, Galatasaray olsaydi bugün avrupa liginde oynayan, yerimde duramazdim herhalde heycandan...

Üst Alt