Alan Carvalho Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alan Carvalho Galatasaray'da İddiası!

evet ilk defa hakli ciktilar. Tabiki simdi birden bire Kölnün avukatlari birsey bulmazlarsa.
Su anda durum hem Modeste hakli (maasini alacak), hemde Takimi hakli (Giderse bonservisi ile gidecek). Fifa iki taraf icinde eyyam yapmis

onlar oynatmayı becerseler bile bizim bu topa girmeye cesaretimiz olamazdı. Riskli iş yapacak durumda değil yönetim artık.Garanti isimlere yönelsinler.Alan güzel işte.Bir tanede yedek forvet alsınlar.Ba olabilir.Terim onları çift forvet bile oynatır.

Burada okudugum bilgiler isiginda Modeste'i almadigi icin yonetimi tebrik ederim. Koln'e sorunsuz gittigini sandigim donem istifaya davet etmistim, yanlis yapmisim.

Benzer durumda Aysal gibi bir karakter populistce bir karar verip alabilirdi, sonucta hicbir sekilde hesap vermek zorunda kalmazdi.

Yine de bizi Modeste'e dair belalardan korumalari santraforsuz birakmalarini aklamiyor.

Modeste olayı harbiden öyleyse yönetime boşuna salladık çünkü genel kızgınlık Modeste gelmedi şeklindeydi,forvet için ondan sonra düşük profilli seçenekler kalmıştı Wagner Love gelmedi diye sövüldüğünü sanmıyorum.

Burada okudugum bilgiler isiginda Modeste'i almadigi icin yonetimi tebrik ederim. Koln'e sorunsuz gittigini sandigim donem istifaya davet etmistim, yanlis yapmisim.

Benzer durumda Aysal gibi bir karakter populistce bir karar verip alabilirdi, sonucta hicbir sekilde hesap vermek zorunda kalmazdi.

Yine de bizi Modeste'e dair belalardan korumalari santraforsuz birakmalarini aklamiyor.
Adamlar koca 3 ay modestenin peşinden koştular.

I

Ali Naci sen misinn

Üst Alt