GSC Scout - # Alan Carvalho - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu transferde aksilik çıkmazsa büyük sürpriz olur bu kadar mantıklı bir transferi kusursuz yapabileceğimizi sanmıyorum.

bipspor dediyse uğraşılıyor demektir. son 1-2 yıldır her dedikleri tuttu adamların. maicon'un araplara gideceği kimsenin aklının ucundan geçmezken bipspor gitti demişti.

bedavaymış alınırsa mükemmel transfer olur.

Alan iyidir yahu üstelik bedavaya aldığımızı düşünürsek
Yaşı çok sıkıntı değil
Skor üretmesini biliyor
Çok aşırı maç kaçırmaz
Belirli bir fiziği ve hücum gücü var
Hızı çevikliği gayet iyi

Hele ki Eren 'e bakarak bayağı bayağı yetenekli golcü kalır yanında. İşte tek sıkıntısı çok uzun zamandır Çin 'de kariyerinin en verimli çağlarını Çin 'de geçirdi ister istemez o ortamda rekabetçiliği kaybetmiş olabilir

Ama tek başına yeterli mi ? değil. Eğer yapabilirsek Eren 'i gönderip Origi 'yi kiralayabilirsek FFP kriterlerini zorlamadan Alan+Origi ikilisini takımımıza katmış santrafor problemini büyük ölçüde halletmiş oluruz

Tabi bende isterim çok daha kaliteli "yıldız" bir forvetimizin olmasını ama en azından bonservissiz olarak sistemimize uygun elimizdeki forvetten çok daha iyi bir forvet katıyoruz kadromuza

Mevcut ekonomik duruma ve yöneticilerimizin transfer konusundaki geçmişine bakarak hiç fena bir transfer olarak durmuyor ama her transferde olduğu kadar tutmama payı da var ...

Yaşı çok sıkıntı değil
Skor üretmesini biliyor
Çok aşırı maç kaçırmaz
Hızı çevikliği gayet iyi

Hele ki Eren 'e bakarak bayağı bayağı yetenekli golcü kalır yanında. İşte tek sıkıntısı çok uzun zamandır Çin 'de kariyerinin en verimli çağlarını Çin 'de geçirdi ister istemez o ortamda rekabetçiliği kaybetmiş olabilir

Ama tek başına yeterli mi ? değil. Eğer yapabilirsek Eren 'i gönderip Origi 'yi kiralayabilirsek FFP kriterlerini zorlamadan Alan+Origi ikilisini takımımıza katmış santrafor problemini büyük ölçüde halletmiş oluruz
Bence onun yanına pivot bir santrafor gerekiyor indirsin duvar olsun.

Alan bedava gelirse maicon 5 milyon civarı satılırsa diğer isimlerin rahat bi şekilde kiralanır o parayla
İşte benim bu transferde en çok hoşuma giden olay da bu. FFP kriterlerini zorlamadan bonservis bedeli olmayan bir golcü alınca o gelen 5 mil. € bedeli Fatih Terim isterse 2. forvete forvetten daha çok stoper önemli derse iyi Cahill gibi bir stopere harcayabiliriz

Mevcut kadromuzdan zaten çok iyi olmayan bir Maicon 'u gönderip Alan + Cahill ikilisi ile kapatırsak transfer dönemini bence çok başarılı sayabiliriz kendimizi ...

Bence onun yanına pivot bir santrafor gerekiyor indirsin duvar olsun.
Yani söz konusu Fatih Terim olunca insan ister istemez 4-4-2 ile oynamayı Elmander tarzı bir transferler yapmayı bekliyor haklı olarak

Ben de isterim mesela Bayern 'deki Sandro Wagner 'i kiralayabilirsek ister mevcut oyun planımızda Alan 'ı istersek de S.Wagner ile merkez hücumcu kullanarak oynayabiliriz

Maçların sıkıştığı anlarda rahatça çift forvete dönebiliriz. Böyle hamle şansları böyle tercihlerin çok olduğu yerlerde kesinlikle başarılı olma şansımız da yükselir

Yaşı çok sıkıntı değil
Skor üretmesini biliyor
Çok aşırı maç kaçırmaz
Hızı çevikliği gayet iyi

29 bana göre baya ideal hemde. 3 sene kullanip katar felan yollariz iyi fiyata. Adam 25-26 ile cine gitmis . Dert etmez

29 bana göre baya ideal hemde. 3 sene kullanip katar felan yollariz iyi fiyata. Adam 25-26 ile cine gitmis . Dert etmez
Evet 29 ideal gelirse sırıtmadan iyi bir performans vereceğini düşünüyorum. Ama tıpkı Fernando-Mariano 'da olduğu gibi zamanla düşüşe geçer hele ki takımın sakatlık konusunda ne kadar uğursuz olduğunu düşünürsek 30 'a merdiven dayamış adamlar ciddi sakatlıkları kolay kolay atlatamıyor

Allahtan Alan öyle inanılmaz sakatlıklar yaşamış çok fazla maç kaçıran bir futbolcu değil

Üst Alt