Alan Yine Galatasaray'da İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kelimelerle dans ediyorsun adeta.

Adamın kaç para kazandığını bulamadım ya la. Araştırmacı gazeteci olarak Çin'de ne kadar kazandığını öğrenebilir misin şu adamın ?

Şu an yapmak istediğim en son şey Alan’ın Çin Halk Cumhuriyeti’nde top teperken kaç para kazandığını öğrenmek. Şu an tüm motivasyonumu olası transfer sonrası atacağı her golden sonra adına yönelik güncel espri üretmeye harcıyorum.

Şu an yapmak istediğim en son şey Alan’ın Çin Halk Cumhuriyeti’nde top teperken kaç para kazandığını öğrenmek. Şu an tüm motivasyonumu olası transfer sonrası atacağı her golden sonra adına yönelik güncel espri üretmeye harcıyorum.
Çin piyasasını düşününce bu herif en aşağı bonussuz 5 milyon euro kazanıyordur ki bu herif gittiğinde genç sayılır, 4.5 milyon eurolara şaşırmamak lazım, yok şaşırıyorsak Alan'ı istemek saçma çünkü herifin yaşı geçkin değil 3'e falan gelmez yani çok net. Bunları niye sana yazıyorum onu da çözebilmiş değilim. Acayip mutluyum, keşke evde olsaydım ya.

Çin piyasasını düşününce bu herif en aşağı bonussuz 5 milyon euro kazanıyordur ki bu herif gittiğinde genç sayılır, 4.5 milyon eurolara şaşırmamak lazım, yok şaşırıyorsak Alan'ı istemek saçma çünkü herifin yaşı geçkin değil 3'e falan gelmez yani çok net. Bunları niye sana yazıyorum onu da çözebilmiş değilim. Acayip mutluyum, keşke evde olsaydım ya.

Neredesin ki ve evde olsaydın ne yapacaktın abi?

Gelmesin bu.
Bu kadar beklenilen biri kesinlikle verimli olamaz.
Hele ki söylenen rakamlar doğruysa hapı yuttuk.
Millet cine oyuncu kitliyor biz ise cinden oyuncu alıyoruz.
Ayrıca alan kesinlikle net bir santrofor değil.
Tek başına pek başarılı olamaz

hemi bonservis ödeyecegiz hemide dünya kadar maas verecegiz iste bu ise son gününe birakirsan kazik boru gibi girir

alan tam 5-0lık maç golcüsü, böyle maçlarda atıp zor anlarda onyekuruya dönüşür, takımı taşıyamaz takımla takılır, gomis tarzı adam lazım atamıyosa da ileride vurup kıracak

Yuh Sneijder kadar maas mi alacak? Elimizde patlamiz umarim. Okadar maas alan adami artik araplara bile zor satarsin. Benim ümitim Feghouli seviyesinde olmasi maasi

Üst Alt