Alanyaspor, Emre Akbaba'yı 1 Yıllığına Kiraladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor, Emre Akbaba'yı 1 Yıllığına Kiraladı

Vallahi açıkçası inanamadım Falcao göndermekten daha zordu

•quod erat demonstrandum•
TS ve başka bir kulübün daha istediğine dair haberler vardı. Keşke bonservisiyle paketleyebilseydik; bir daha asla takıma giremeyecek adam seneye yine başımızda...

Hocanın böyle bir huyu var; mevcuttan zor vazgeçer, kendi transfer ettirmiş olsa bile yeni geleni zor kabullenir. Bkz; Aydın-Belhanda-Akbaba / Erman-Aytaç...Sözleşme yenilemek için öne sürülecek hiçbir gerekçeyi kabul etmiyorum...

Simdi Galatasaray'i yoneten adamlar bu adama sozlesme yeniliyor, sonra kiraya veriyor. Bu normal bir sey degil. Profesyonellikten nasibini almamis bir hareket. Bu adam 18-19 yasinda olsa bunu yaparsin. 30 yasina gelmis , hatta futbol hayati bitmis adama sozlesme yapip kiraya vermek neyin kafasi merak ediyorum. Iste bu hareketleri gorunce kulubun emin ellerde olup olmadigindan supheye dusuyoruz. Makas acildi deniyor. Iste makas bir kere burada acildi. O adamlar son derece profesyonel. Ceo'larla, meo'larla bilincli sekilde hareket ediyorlar. Bizimkiler mahalle esnafi gibi. Bir seyler yapiyorlar ama kendileri de bilmiyor tam olarak ne yaptiklarini.

Bu resmen bir itiraftır

Kiralık verdiğine göre performansından memnun değilsin

Peki o zaman tüm sezon ısrarla denediğin ve olmadığı bariz görünen adamla ne diye sözleşme yenilersin

Tabi ki hoca istedi diye

Adamı bütün bir sezon denemişsin
Biz burda bas bas bağırırken görmemiş de sözleşme yeniletmiş

Şimdi 2 yarım maçta mı görmüş gitmesi gerektiğini

Geçen sezonki performansından ve hocanın ısrarı yüzünden şampiyonluktan etmesinden sonra sözleşme yenilenmesi rezaletti

Bu da itirafı olmuş

Savurun bakalım kulübün paralarını

Simdi Galatasaray'i yoneten adamlar bu adama sozlesme yeniliyor, sonra kiraya veriyor. Bu normal bir sey degil. Profesyonellikten nasibini almamis bir hareket. Bu adam 18-19 yasinda olsa bunu yaparsin. 30 yasina gelmis , hatta futbol hayati bitmis adama sozlesme yapip kiraya vermek neyin kafasi merak ediyorum. Iste bu hareketleri gorunce kulubun emin ellerde olup olmadigindan supheye dusuyoruz. Makas acildi deniyor. Iste makas bir kere burada acildi. O adamlar son derece profesyonel. Ceo'larla, meo'larla bilincli sekilde hareket ediyorlar. Bizimkiler mahalle esnafi gibi. Bir seyler yapiyorlar ama kendileri de bilmiyor tam olarak ne yaptiklarini.

Çünkü koca kulüp tek bir adamın elinde oyuncak olmuş
Kafasına ne eserse o oluyor ve bir Allah’ın kulu da çıkıp aga bu ne iş demiyor

TS ve başka bir kulübün daha istediğine dair haberler vardı. Keşke bonservisiyle paketleyebilseydik; bir daha asla takıma giremeyecek adam seneye yine başımızda...

Hocanın böyle bir huyu var; mevcuttan zor vazgeçer, kendi transfer ettirmiş olsa bile yeni geleni zor kabullenir. Bkz; Aydın-Belhanda-Akbaba / Erman-Aytaç...Sözleşme yenilemek için öne sürülecek hiçbir gerekçeyi kabul etmiyorum...

Aynen renktaş

Bu kulüp de işte bu adamın huylarına göre yönetiliyor
Daha doğrusu yönetiliyor gibi yapılıyor

28 yaşında adam, ısrar yüzünden şampiyonluk gitmiş, koca sezon ne zaman girse takımın içine edilmiş, 2 sene sözleşme imzalayıp kiralık veriyorsun

Aga bu nedir diye sormuyor hiçkimse

Bu hiç normal bir hareket değil

Çünkü koca kulüp tek bir adamın elinde oyuncak olmuş
Kafasına ne eserse o oluyor ve bir Allah’ın kulu da çıkıp aga bu ne iş demiyor

Iyi de adama baskan ol falan diyenler vardi. Baskan olsa bunlari yapsa yine boyle mi diyecektin ? Ayrica, oyle bir yaziyorsun ki onceki yonetimler efsaneydi. Falcao gurubetini saranlar, Polat donemi basli basina hele. Sanki her donem super yonetildik, simdi cok kotu bir rotadaymisiz gibi yorumlari gormek ilginc ve sacma geliyor bana. Sozlesme uzatmis olmasi oyuncuya ilk 11 sozu vermis olsa ya da kadro sozu vermis olmasi gerektirmez. Kiralik olarak bu sene ve daha sonra onumuzdeki sana daha diri bir sekilde kullanmak isteyebilir. Emre bizde ilk 11'e giremez. Ancak yerli kisitlamasi ot b.k pusur derken bu karar alinmista olabilir. Direkt serbest biramaktansa bu yontemi dusunmuste olabilir. Yani neden olabilecek "en olumsuz" acidan bakiyorsunuz ?

Üst Alt