Alanyaspor'dan Berkan Açıklaması: "Galatasaray ısrarcı oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor'dan Berkan Açıklaması: "Galatasaray ısrarcı oldu"

Aytemiz Alanyaspor Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu, Galatasaray'ın gündemindeki Berkan Kutlu için beIN SPORTS'a özel açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın ilgisini doğrulayan Çavuşoğlu, şöyle konuştu:

"Berkan Kutlu için başkanlar düzeyinde görüşmeler devam ediyor. Her iki taraf da belirli bir noktada görüştüğü takdirde bu transfer gerçekleşebilir. Berkan'a başka kulüplerin de ilgisi vardı ancak Galatasaray'ın ısrarcı bir tavrı oldu. Önümüzdeki günlerde olumlu ya da olumsuz bir netice ortaya çıkacaktır."

23 yaşındaki Berkan, Akdeniz ekibine geçtiğimiz sezon başında Sion'dan transfer olmuştu.

Şu işleri uzatıp hep kaybeden olarak kalkıyoruz ya masadan bitiyorum. Rakibimiz olsa ona kaptirirdik adamı olmayınca da adamlar ne istiyorsa onu vererek ve verene kadar da 1 ay harcayarak yapıyoruz bunu. Tamam her transfer de olmaz ama şu transferde uzayacak ne var? Kardeş al sana 2 m yok olmaz 5 istiyoruz diyorlarsa hala neyine zaman harciyoruz bulunmaz Hint kumaşı gibi hiç masadan kalkamaz mi bir takımın yönetimi. Her transferi yılan hikayesi kıvamına getirip, sonra taraftar dahil olunca baskıdan aldık ettik ee getirme arkadaşım o zaman işleri bu aşamaya.

Bence maddi anlamda tek bonservis verecek kulüp biziz suanda onlarda bunu biliyor 3.5 milyon euro gibi bir Rakama ben biteceğini düşünüyorum

Berkana teklif bile yok diyen kolpacılar nerede

Berkanla anlaştık ve alanyaya bize gitmek istediğinide söylemiş başka kulüp işi hikaye

İşi uzatınca taraftar baskısı sebebiyle fazla para koparabileceğini düşünüyomuş alanya

Berkanla gedson tutarsa tutar ayakta bizi bu sene,o sebeple bu 2 isim çok ktitik

Çikaldaoya ölüp berkanı gömenlerde vakit kaybetmeden körlinge yönelsin

İstekli oyun oynayan genç Türk oyunculardan Berat’ı Trabzon almışken Berkan’ı başka bir takıma kaptırmamalıyız. Elimizi rahatlatan bir oyuncu olacaktır Berkan, daha doğrusu hangi Türk kulübü alırsa elini çok rahatlatır.

Üst Alt