Alanyaspor'dan Galatasaray'a Şok Emre Akbaba Cevabı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor'dan Galatasaray'a Şok Emre Akbaba Cevabı

Son senelerde Donk, Eren, Tolga, Belhanda gibi 6 ay veya 1 yil sözlesmesi kalmis adamlara ödedigimiz paralara ragmen hala akillanmamisiz anlasilan.

Alma ulan alma, cok istiyorsa cok büyük Galatasarayliysa seneye bedava gelir iste mis gibi.

Son senelerde Donk, Eren, Tolga, Belhanda gibi 6 ay veya 1 yil sözlesmesi kalmis adamlara ödedigimiz paralara ragmen hala akillanmamisiz anlasilan.

Alma ulan alma, cok istiyorsa cok büyük Galatasarayliysa seneye bedava gelir iste mis gibi.

Birde direk ihtiyaç degilki emre daha ortada 8 numara yok hala emre ve trezeguet ismi geçiyor .

Birde direk ihtiyaç degilki emre daha ortada 8 numara yok hala emre ve trezeguet ismi geçiyor .

Sezonun büyük bölümünü kulübe de gecirecek bir adam sonucta.

Ilk önce ilk 11 icin adamlari hallet sonra paran kalirsa böyle adamlara yönelirsin. Biz hep para harcanmasi gereken yerlere adam almayiz ama gider aman aman ihtiyac duyulmayan adama para savururuz.

Git önce 8 numara al, ilk 11 icin olmasa da yedek forvet al. Bu ikisi en büyük eksigimiz.

Sezonun büyük bölümünü kulübe de gecirecek bir adam sonucta.

Ilk önce ilk 11 icin adamlari hallet sonra paran kalirsa böyle adamlara yönelirsin. Biz hep para harcanmasi gereken yerlere adam almayiz ama gider aman aman ihtiyac duyulmayan adama para savururuz.

Git önce 8 numara al, ilk 11 icin olmasa da yedek forvet al. Bu ikisi en büyük eksigimiz.

Valla yedek forvet stoper ve 8 numaranın kesin alınması lazım sonra hamza ile yaşadığımız şampiyonluktan sonraki sezon gibi oluruz.fatih terimin yönetimi zorlaması lazım çünkü belliki yönetim hocanın arkasına saklanmış

,

bizde o kafa ne arıyor herifler cenki vidayı öyle aldı biz ancak hava gazıyız Bosman kuralında kulüp ilişkilerimiz bozumasın diye zırvalarlar verirler 3-5 milyonu..
Ben de aynen senin gibi bir türlü bunu anlamiyorum, bu kulüp iliskileri bozulmasin, etik davranalim olayini.
Yahu Anadolu Kulüpleri cok mu etik davraniyorlar?
Yabanci sinirini kullanirken cok mu düsünüyorlardi acaba etik davranmayi?
Veya büyük kulüplerin elinde kalan oyunculari kelepir fiyata almak icin transfer döneminin son günlerini beklerken?
Hadi Anadolu Kulüplerinin yedigi naneleri gectim, Türkiyenin en büyük kulübüyüz, bazi seyleri koparip alacaksin, ona göre herkes ders alacak bir dahaki sefere böyle fahis fiyat cekemeyecek.

Emre o kadar Galatasaraylı ise, Alanya'ya desin ya şimdi 3e giderim ya da seneye bedava. Başka hiçbir takıma gitmem. Ondan sonra çakal Alanya yöneticileri düşünsün. Geçen Ocak'da söz vermişler Emre'ye kolaylık sağlarız sezon sonu, yarim sezon daha oyna diye, şimdi 5 milyon istiyorlar. Klasik yavşak kulüp yöneticisi kafası.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ya olmuyorsa olmasın şu kulüplerin kapısında yatmayın ya 25 yaşında adam 2 sene sonra gerilemeye başlayacak klasik türk topçusu işte.
aynen öyle.

bonservisi elinde Türk futbolcu olursa bakalım geri kalanına 1 milyon euro bile bonservis vermeyelim.

alt yapımız niye var ? alt yapıdan yıldız çıkmasına gerek yok yedek çıksın yeter.

Ben de aynen senin gibi bir türlü bunu anlamiyorum, bu kulüp iliskileri bozulmasin, etik davranalim olayini.
Yahu Anadolu Kulüpleri cok mu etik davraniyorlar?
Yabanci sinirini kullanirken cok mu düsünüyorlardi acaba etik davranmayi?
Veya büyük kulüplerin elinde kalan oyunculari kelepir fiyata almak icin transfer döneminin son günlerini beklerken?
Hadi Anadolu Kulüplerinin yedigi naneleri gectim, Türkiyenin en büyük kulübüyüz, bazi seyleri koparip alacaksin, ona göre herkes ders alacak bir dahaki sefere böyle fahis fiyat cekemeyecek.

sanki ilişkimiz iyi olunca bize topçularını ucuza mı veriyorlar neyin iyi ilişkisi bu veya kritik maçımız olunca yatıyorlar mı alanyayı gördük işte burnumuzda getirdiler 2.maçta son maçta hepimiz 3 puan cepte dedik göztepe hayatının mücadelesini verdi.. Bu adamlarla olumlu olumsuz hiçbir çıkar ilişkimiz yok abi neticede ne acıyoruz ki vuracaksın bossmanı kalacaklar oturma organı gibi..

Seneye bedavaya alalım.

Bu akbabaya bonservis verilmesinden yana değilim. Elimizde patlataya bilir. Tipik Anadolu yıldız futbolcusu olma ihtimali yüksek

Seneye tolga tarık eren selçuk çöplerinin sözleşmesi bitiyor emre akbaba da bedavaya gelir 1 sene daha sabretsin 6 ay sonra söz kesilir zaten alanya başkanı şikeci herifte katır gibi kalır

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt