Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta

Cevap: Alba Torrens Galatasaray Medical Park'ta

89 lu olması klübmüzün vizyonunu gösteriyor bence bu sene avrupadaki en iyi transfere imza attık

hayırlısı olsun bakalım

Kendisine hoşgeldin diyoruz

Karşı yakada ki eziklerde boş durmamış Taylor geri dönmüş doğruysa bizim de bir

uzun hamlesi yapmamız gerekmezmi Fowles ın yayına

veliyigit Veli Yigit

Alba Torrens ile sözleşme 3 ay önce imzalandı ama oyuncunun isteği ile lig bitiminde açıklandı

sen neden açıkladın o zaman?

bu transfer güzel oldu bu arada ışıl albenle 2 yıllık sözleşme imzalanmış..

Ezikler bile bizi çözmüş..Onların Türk kadrosu kötü diyorlar..Aslında doğru söylüyorlar..Sağlam yerliler almamız lazım..Her fb maçında ışıl,tuğba, ve gülşah'ın basit hatalarından bıktım.Işıl ne zaman potayı zorlasa blok yiyordu.Alabileceğimiz yerliler varmı?

Bence nilay yigitle esra şencebeyi geri alalım birde tugce canıtez alınabilir. sophia younguda türk yaparsak muhtesem olur.

hiç izlemedim ama yorumlara bakılırsa çok iyi bir transfer yapmışız hayırlı olsun :)

prints nilay yigit ışıl alben

simone agustus esra şencebe

sophia young bahar caglar

silwia fowles luecenka tugce canıtez

alba torrens gülşah gümüşay

Hayırlı olsun. 3 ay önceden işi bitirmiş olmamız bu sene çok daha ciddi kadro kurulacağını gösterir yerli takviyesi lazım.

dee casaresle anlaşmış galiba öyle bi söylenti var.:) ezikler bize gelcek diye bekliyolardır şimdi hakembahceliler... 95 e 50 faul lan ezikler...

sence nilay yigitle esra sencebe geri dönmelimi. nilay ve esra şencebe işe yarayabilir. tugba ve nihan anaz gitsin..

Nilay bu saatten sonra olmaz. Işıl'a güveniyorum zaten guard takviyesi düşünülüyordur. Esra olabilir ama çok bir şey fark ettirmez. Önemli olan hamle Sophie'yi Türk yapabilmek Melisa'nın 2-3 katı katkı verecektir.

Nilay bu saatten sonra olmaz. Işıl'a güveniyorum zaten guard takviyesi düşünülüyordur. Esra olabilir ama çok bir şey fark ettirmez. Önemli olan hamle Sophie'yi Türk yapabilmek Melisa'nın 2-3 katı katkı verecektir.

valla az da olsa kullanmakta yarar var tecrübedir sonucta. ışıl alben iyi oynarsa zaten oynamaz. ama eger gene bu seneki gibi hayal kırıklıgı yaratırsa nilay devreye girer ben öyle düsünüyorum. sophia young keske türk olsa istedikleri kadar para versinler yeterki olsun..

Üst Alt