Albayrak: "1 puan önemliydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "1 puan önemliydi"

a48380936cd640068fbceef42be35692.jpeg

Abdurrahim Albayrak şu ifadeleri kullandı:

"İlk yarıda şanssız sakatlıklar yaşadık. Sakatlıklar hocamızın elini kolunu bağladı. Allahtan ikinci yarıda aynı şanssızlığımız devam etmedi. 10 kişi de kalabilirdik. Bugün 1 puan aldık. Daha kötüsü de olabilirdi. Çok önemli bir maç öncesi 3 oyuncumuz sakatlık yaşadı. Büyük şanssızlık.

Şanssızlığımız milli takım arasından başladı. Milli takımdan bazı oyuncularımız sakat döndü. Sakat oyuncularımızın durumu ile alakalı sağlık ekibimiz ve hocamız açıklama yapacaktır. Futbolda bunlar var, kazanabilirsin de kaybedebilirsin de. Böyle bir maçtan 1 puan almak da önemliydi."

Bu adam 80 yasina kadar yasarsa yoneticilikten kovulsada arenada palyaco gibi giyinip ilgi icin maclarin amigosu olabilir.

Bu adamı maç sonlarında görmek istemiyorum aga. Levent Nazifoğlu2 oldu adam. Yaptığı açıklamalar doğru düzgün belli bir olgunlukta olsa olumlu karşılayacağım ama gene ne dedi de sinirlerim zıplayacak diye açıyorum.

Beni bu tip seyler ilgilendirmiyor . Yok baskanin ziyaretleri , yok milli takim arasinin etkileri , yok eren derdiyokun golden sonraki hareketi

Bunlari konusan konusur . Benim kaale aldigim seyler degil . Keza muslera ve albayrakin mac sonrasi aciklamalari , zugurt tesellileri

Zugurt tesellisi . Muslera da benzer klise aciklamalarda bulunmus

Kendi sahanda 2 puan kaybettin . Bu kadar .

Buna pek katılmıyorum aga. Taraftar refleksiyle baktığında ha berabere kalmışsın ha yenilmişsin kazanamdıktan sonra diye hayıflanıyor insan doğru ama mesela geçen sezon bu takım deplasmanlarda 7 maç kaybetti ve onlardan 1-2 tanesini berabere bitirebilseydi iş son haftaya kalmayacaktı. Son maç şampiyonlukta gidebilirdi. Kendi sahamızda vasat altı bir rakiple berabere kaldık diye oturup bayram etmeyeceğiz tabi ama alınan yarım puan bile sezon sonunda fark ettirebilir.

1 puana sevinmek ancak rakibin bariz sekilde ustunlugu ile gecen , yahut direk rakibinden alinan dolayisiyla onu da yerinde saydiran veya hic biri olmuyorsa son dk larda atilan gollerle kurtarilan maclar icin soylenebilir kanimca

Bjk 2-1 onde iken konyada 2-2 ye gelince , biz bursaya 0-1 den 1-1 yapinca ya da fb ne bileyim , basaksehirin golu ofsayt diye sayilmayinca kalkip o 1 puana sevinmez

Hangi 1 puana sevinilir , pat diye aklima bir ornek geldi

CL de seneler evvel roma maglupken garip rovesatavari bir golle 1 puani alip italyaya donmustu

O 1 puan tamam

Ama sen evinde 7-8 puanli bir anadolu takimini misafir edip de 1 puana mutlu olursan olmaz

1 puana sevinmek ancak rakibin bariz sekilde ustunlugu ile gecen , yahut direk rakibinden alinan dolayisiyla onu da yerinde saydiran veya hic biri olmuyorsa son dk larda atilan gollerle kurtarilan maclar icin soylenebilir kanimca

Bjk 2-1 onde iken konyada 2-2 ye gelince , biz bursaya 0-1 den 1-1 yapinca ya da fb ne bileyim , basaksehirin golu ofsayt diye sayilmayinca kalkip o 1 puana sevinmez

Hangi 1 puana sevinilir , pat diye aklima bir ornek geldi

CL de seneler evvel roma maglupken garip rovesatavari bir golle 1 puani alip italyaya donmustu

O 1 puan tamam

Ama sen evinde 7-8 puanli bir anadolu takimini misafir edip de 1 puana mutlu olursan olmaz

40 dk 3 oyuncu değişmiş naga yok onye yok çok çok kötü bir oyun var. Geriye düşmüşsün gayet iyi puan bence. Sırf herkes iyi dediği için farklı olmalıyım havasına girme bence. Şu oyun ile gol atmamız hemde eren ile mucizeydi.

İrrite ediyor bu adamın konuşmaları beni artık. Forvet/stoper almadın ya anca 1 puana sevinirsin işte dolmuşçu
Kimse seni parasızlıktan yada ailen zengin olupda bir araba sahibi olamadın diye, ayıpladı mı....
Denetim altında olduğumuzu yada 2 haftada 3-4 as oyuncunun sakatlanmasını es geçen taraftar tipinin ne demesi gerekirse o olmuş...

Üst Alt