Albayrak: "Hocamızla konuştuk. Ocak ayında mutlaka bir forvet transferi yapacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Hocamızla konuştuk. Ocak ayında mutlaka bir forvet transferi yapacağız"

DnaBIzgXoAA2ylB.jpg

Abdurrahim Albayrak: "Çok iyi hazırlandık. Allah'a şükürler olsun, muhteşem taraftarımızın önünde 3-0 kazanarak mükemmel bir başlangıç yaptık. Bundan sonraki maçlara bakacağız."

Albayrak: "Her zaman taraftar haklıdır. Onlardan özür diliyorum. 1 ya da 2 transfer yapacağız dedik. O gün şartlar öyleydi ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Alacağımız oyuncunun ileride bize 20-25 milyon euro cezaya mal olma ihtimali olduğu için o transferi yapamazdık."

Albayrak: "Hocamızla konuştuk. Ocak ayında mutlaka bir forvet transferi yapacağız. Bugünkü galibiyet muhteşem taraftarımıza armağan olsun. Bizim hocamızla hayallerimiz aynıdır. Türk futbolu ve Galatasaray için güzel işler yapacağız."

Abi santrafor almamız gerekiyor açık da şimdi niye konuşuyorsun bunu? Eren oynamış goller atmış, devre arasına kadar sussan olmaz mı? Mutlaka rol açalacak, gündem olacak. Trabzon maçından sonra hocayı yalnız bıraktınız ama çıkıp 2 kelam etmediniz.

Özür dilemesi kayda değer bir hareket. En azından bu erdemi gösterebiliyor. Ama daha profesyonel hareketler bekliyoruz kendisinden.

Takım iyiyken ve tek forvetin iyi kötü gol atarken bu açıklama yapılır mı ulan? Daha çok hafta var ara transfere.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şimdi tamamını okudum ve yine doğruları konuşmuyor yanılmıyor isem.

Modeste olayına değinmiş, evdeki hesap çarşıya uymadı, o transferi yapsak ileride yüklü bir külfeti olur demiş. Oysa Modeste olayını açıkladıktan sonra demedi mi mutlaka bir tane, belki de iki tane forvet transferi yapacağız diye yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Albayrak'in oldugu yerde basari da vardir

Transfer aciklamasi gelen soru üzerine oldu konu biraz yaniltici olmus

Üst Alt