Albayrak‘tan Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neyin tehditi yahu bu?

Sözleşmesi bittiyse idmana çıkamaz.

İdmana çıkıyorsa oy kullanmamalı zaten.

Ben abes bir durum göremiyorum, idmana çıksa herkes görecek ki bu genel kurulda kesinlikle gündem olurdu.

Sen profesyonel çalışansan taraf olamazsın.
Kovmuş herhalde Albayrak. O detayları bende anlamadım. Necati kafaya takıp Haluk Yürekli'ye söylemiş. Onun dışındaysa zaten normal prosedür oluyor.

Neconun sözleşmesi 31 mayısta bitmiş

Bu yönetim yeni hoca getir(e)meyince iyice komik olmamak için necatiye seçime kadar 10gün takımı çalıştır demiş oda kabul etmiş

Sonra bu uyanık neconun kendilerine oy vermeyeceğini bildiği için tüzükteki maddeyi kullanıp necoya sen çalışansın diyip oy vermemesi gerektiğini söylemiş

Necoda bunu tehdit olarak algılayıp haluğa anlatmış,halukta yayınında bize anlattı

Sonra odaya albayrak bağlandı ve tipik akpli gibi sorulan soruya cevap veremeyip ben terimin annesine anne dedim bizi ölüm bile ayıramaz gibi saçma sapan,soruyla ve olayla alakası olmayan bir cevap verdi

Odada gerilim yüksekti albayrağa sağlı sollu çakarlarken (haluk mesela sn yerine abi diyodu oraya kadar düştü aponun seviye) albayrak ben hocaya satış yapmam diyip aklınada mesut yılmaz gelince birden ağlıyımde kaçıyım ayağı yaptı ve kaçtı yoksa iyice madara olacaktı,kurnaz ama zeki olmadığı için her kelimesi kendi yanlışlarını ortaya dökecekti oda bunu bildiği için tüydü

Terimlede iyiyiz diyodu haluk en son ne zaman görüşttünüz diyince en son lig maçından önce görüştüğünü söyledi yani araları iyi değil yalan söylüyo

Neco terim tayfası abdürcü olsaydı tüzükteki o maddeyide asla hatırlatmayacaktı böylede kaypak

Bu adama artık kulüpte yer yok

Ocak dışı olduğu 19 haziranda tebliğ edilecek inş

Hakkındaki tüm eleştirilere katılmakla birlikte Fatih Terim'in ekibinde yer alan eski iletişim koordinatörü Aslı İşliel bile katıldığı yayında, Abdurrahim Albayrak olmasa çalışanların son birkaç aydaki maaşların ödenemeyeceğini söylemişti.Yani Galatasaraylılığından ve Gs hakkındaki iyi niyetinden hiç şüphe duymadığım ancak yöneticilikte sınıfta kalan birisi o kadar.

Üst Alt