Albers: "Sneijder'i göndermek istiyorlarsa açık açık söylesinler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albers: "Sneijder'i göndermek istiyorlarsa açık açık söylesinler"

56dd463cc03c0e19e46f80f8.jpg

Çocuğunun vaftiz töreni nedeniyle Galatasaray'ın sezon öncesi kampına henüz katılmayan Sneijder'e ceza verilmesi gündeme gelmişti. Ayrıca geçen sezon gördüğü sarı kartlar nedeniyle de ceza alması gündemde olan Hollandalı yıldız için menajeri Guido Albers'ten açıklamalar geldi.

Wesley'e yönetimin izin verdiğini söyleyen Albers, "Şimdi bu izni kim verdi diye komik bir süreç yaşıyorlar.. Galatasaray, Sneijder'i göndermek istiyorsa açık açık söylesinler. Galatasaray yönetimini anlamak zor. Sneijder'e verilen cezayı kabul etmiyoruz. Talimatının tamamının yazılı olması lazım. Bizim elimizde böyle bir talimat yok. Sneijder, geçen Ekim'de sözleşme yeniledi. O günkü davranışlarla bugünkü davranışlar farklı. Galatasaray'ı anlamak zor" ifadelerini kullandı.

Albers: “Sneijder’i gondermek istiyorlarsa…”

Albers bizi hoplatır dursun neyine güveniyor acaba?

sato boş başlık açıp durcana gelde basalım şu otel zincirini ben varım

Dursun hiçbir şeyi iplemez beyler. Onun umurumda bile değil sportif başarı. Sadece laf kalabalığı ile oyalayabildiği kadar oyalıyor, zaman kazanıyor. Ne zaman ki arsaları peşkeş çeker, payını alır. Sonra defolur gider.

Herşeyi bi kenara bıraktım bu kadar boş konuşan bir menajer yok. Aklı sıra ortalığı karıştırıyor. Şinoyada konuşmasını bu söylemişdir. Şu piyasada bu menajerleri ekarte edip beş parasız bırakmak lazım.

Kışın yaptığı tatilleride biliyoruz

Menajeri herhalde oyuncusunu savunacak
Menajeri birseyi biliyor da savunuyor, bos bos savunan menajer mi olur? Adam kendisi diyor izin aldik, Riekerink de biliyor. E bunlar yalanlamiyorsa demekki dogruluk payi yuksek bir ihtimal demek lazim. Zaten bizim bos parazitlerden ses cikmaz onlar paralari nasil yuruturuz derdinde hala.

Menajeri birseyi biliyor da savunuyor, bos bos savunan menajer mi olur? Adam kendisi diyor izin aldik, Riekerink de biliyor. E bunlar yalanlamiyorsa demekki dogruluk payi yuksek bir ihtimal demek lazim. Zaten bizim bos parazitlerden ses cikmaz onlar paralari nasil yuruturuz derdinde hala.

Yılbaşlarını maç olsun olmasın istediği gibi geçiren bir adamın saflığına inanmıyorum

Üst Alt