Alberto Bartali | Kondisyoner - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
D__27PhWsAAhLO4

Fotolardan ve videolardan gördüğüm kadarıyla Bartalli’nin yaptırdığı bütün antrenmanlarda bonus kafalı Erencan hep en ön sırada. Yukarı doğru koşuda da o önde. Geçen Bartalli bisiklet sürüyordu takım arkasından geliyordu orda da Erencan en öndeydi.

Cok güzel. Gecen seneki laylaylom kamptan sonra sezon icinde yasadigimiz sorunlari görüp ders cikarmislar, teknik heyeti bu konudan ötürü tebrik ederim.

Nasil futbol oynariz kestiremiyorum daha ama takim fiziksel ve kondisyonel olarak hazir ve bomba gibi baslayacak lige herhalde orasi kesin birsey. Bartali hoca acima bizim futbolculara, hepsinin pestilini cikar. Bu yaz kampinin meyvelerini sezon icinde bol bol yeriz böylece

Yalniz soyle birsey var, takim cok fit durumda. Linnes bile gecen reportaj verdi acayip zayiflamis yuzunde hic kilo gozukmuyor.

Takim inanilmaz zayifladi, bartali hoca iyi is cikariyor.

Antrenmanların ciddiyetini görebiliyoruz bu güzel. Bartali reis sağolsun. Biraz acı çekecekler, sonrasında çok faydasını görecekler. Ben hiçbir futbolcumuzun antrenmanlardan şikayetçi olduğunu düşünmüyorum. Keyifli bir kamp dönemi geçiriyorlar ağır antrenmanlara rağmen.

Üst Alt