Alberto Bartali | Kondisyoner - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yok rtas ne pirisi
duzgun topcu alirsan basarsin
bu herif de kumda rambo idmani yaptiriyodu
ama topcularin fitrati sakatmis
Şampiyonlar Ligi'ni geçtim ligde bile her Anadolu takımı tarafından fizik olarak bozguna uğramamızın sakat futbolcularla bir alakası yok ki. Devre arasında geldiğinde işe yaradı. Yaz döneminde ise hiçbir şeye yaramadı Bartali'nin yöntemleri.

Herif İtalyan diye kimse bir şey demiyor ama yaşanan olumsuzluklarda payı büyük oranda vardır

13 tane maça çıkmışın 12 tanesinde ilk yarıda gol yememişsin ama ne hikmetse son dakikalarda hep puan kaybı..

Bir oyuncu sakatlanıyor aylarca ortalık da gözükmüyor

Güya komando eğitimi veriyormuş tüküreyim öyle eğitime ya.

Manciniyi sevmem ama bana göre Piri de dahil en sağlam kondisyoner onunki idi

carminati galatasaray ile ilgili görsel sonucu

Ivan Carminati - Teknik Direktör profili > Baktım bu herifmiş

Kendimi kutluyorum

Bu herifin bir de İtalya'dan geç geldiğine dair duyumlar vardı takımın hazır olmamasını başlıca nedeni deniyor!

Almanyadan orta seviye bir adam getirsinler. Bundesligada en az kosan takim bile ortalama nerdeyse 113 km kosuyor.

Burdaki derhal bir alman hoca grubunuda sevindirmis oluruz.

Sezon başı futbolcuların canını çıkarıyor diye haber yapıldığında yere göğe sigdirilamiyordu. Sezon ortasına kadar çatladı takım.

GSCimbom Mobile App

Sene başı oyuncuların yarısı sakat geldiği ve ilk sakatlıkların çoğu da darbeye bağlı olduğu için kendisine tepki koymamıştım. Ama gelinen noktada takımın patatese döndüğü düşünülürse bu keltoş kardeşimizin de büyük payı olduğunu kabul etmek gerek. Lemina gibi kendisiyle de öpüşüp vedalaşalım, Vaffanculo Alberto.

Taktik ve disiplin olarak üst düzey

Galatasaray Düşmanlarının .........
(...)
Genel olarak İtalyanların disiplini taktik bilgisi üst seviyede olur. Çalışmadığı yer kalmamış uzun yıllardır bu işin içinde inşallah bu tecrübesinden en iyi şekilde yararlanabiliriz

Ligin ikinci yarısına tabanca gibi gireriz umarım ...

Zenit i costurmus. Gitmis herifler cokmus
İşte bu işte bu takim böyle çalışır
714438e06939d2b195f1d33d346c5e36.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........
İtalya milli takımında çalışmış bu adam ayrıca en başta ve baya başarılı birisi deniliyor mesleğinde.

Bu adamdan daha iyi bilecek değilsiniz herhalde kondüsyon işini. Doğrusu yanlışı ne Fatih terim bilir nede burada boş boş salayanlar. Bu işi bu işin uzmanı sayın İtalyan amcamız bilir.

Büyük ustanın hemen etkisi olmuş.
Baskan sen naptin ya bizimkilerin icine at kacmis
Adamsın profesör
Hocam dola boynuma hocammmm
Sonunda gerçek bir kondisyoner geldi.
Bu sezon şampiyon olursak doğrudan şampiyonluğumuza etki edecek Bartali reis ...
2014/15 Prandellinin kondisyoneri
2018/19 Alberto Bartali

Sampiyonlugun bas mimari olacak ins. :tbr::tbr:
Buradan çıkarmamız gereken sonuç kondisyonda İtalyan’dan vazgeçmeyeceksin olmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Buyuk ustanin gelecek yaz takima yukleyecegi kondisyon sayesinde gelecek sene 150-160 km kosu mesafelerini gormemiz mumkun gorunuyor.
Eski kondisyonerin çıkarıp suratına fışkırtıyor resmen.
Bu sahada takimin yarisi pert olurdu normalde. Takim yarim saatten sonra oyundan düsüyor, rakip kontrolu eline geciriyordu. Simdi rakip tükeniyor, biz kontrolü aliyoruz. Bartali en önemli transferimiz oldu.
made in fatih terim. kudurun

5d384c4817aca91784ac7ee6.jpg
GSC Proflar konuşmuş...cümümleten #404 olduk

Son düzenleme:
Üst Alt