Aleix Garcia: "Galatasaray ile görüşüyorum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aleix Garcia: "Galatasaray ile görüşüyorum"

hayvan gibi gelişti herif önce romanya sonra 2. lig şimdi de la liga liderinde oynuyor ve milli takımda maça çıkmış

Bu herifi ucuz diye almadık heralde. Neredeyse kelepir herifti tutmasa bile 3 sene kalsa çikuldao’nun 5te biri kadar zararı olurdu.

Bazen transfer stratejisi olayını çözemiyorum. Bazı herifler bile isteye kulübe zarar vermeye çalışıyor gibi geliyor.

Bu tarz futbolcular için yönetime laf atmak doğru değil bence. Adam Man City'den kiralık olarak önce İspanya 2. ligine, daha sonra Belçika alt seviye takımına gitmiş ve 2 takımda da tutmamış. Sonra oradan henüz 23 yaşındayken seviyenin yerlerde olduğu Romanya ligine gitmiş. Bu düşüşten dönüp buraya tırmanan futbolcu çok nadirdir. O yüzden bilemezdik, yani alınmamış olmasına çokta anlam yüklememek lazım.

Bu tarz futbolcular için yönetime laf atmak doğru değil bence. Adam Man City'den kiralık olarak önce İspanya 2. ligine, daha sonra Belçika alt seviye takımına gitmiş ve 2 takımda da tutmamış. Sonra oradan henüz 23 yaşındayken seviyenin yerlerde olduğu Romanya ligine gitmiş. Bu düşüşten dönüp buraya tırmanan futbolcu çok nadirdir. O yüzden bilemezdik, yani alınmamış olmasına çokta anlam yüklememek lazım.
O dönem orta sahasızlıktan kuruduğumuz dönemdi, sadece Etebo alınırken bu adam beleşti.

FFP vardı ve transfer yapamıyorduk.

Her türlü girilebilecek bir riskti hele de o sezon averajla şampiyonluğu kaybettiğimiz düşünülünce. Çokça da konuşuldu forumda ama kimse almayınca Romanya’ya gitti.

Transfermarkette değeri yüksek ve genç olan boştaki os olduğu için isteniyodu, romanyaya gidip orda oynuyamadı yani biz alsak muhtemelen jose vol 2 diye devre arası sepetlerdik.

Üst Alt