Aleksandar Mitrović, Al Hilal'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aleksandar Mitrović, Al Hilal'da!

20230816_172627.jpg

Al Hilal, Aleksandar Mitrovic ile anlaştı.

Fulham'a 55 milyon euro bonservis bedeli ödenecek.

Oyuncuya senelik 25 milyon euro ve 3 yıllık anlaşma.

(Fabrizio Romano)

bu nedir ya artık piyasa değerini kaça katladılar çekin elinizi şu futboldanda gidin yoksul müslüman ülkelerine yardımda bulunun

Sana bana satarken p.d aynı dert etmeyin alırken götümüze girecek satarken de 35 milyonluk adama 20 teklif ederler yine.
Bu herifler millete yine 5-10 dağıtırken 2,5 m bonservisi vermeyip fifalık olmuş adamlar.

Yav arkadaşlar ne futbolu ne transferi bunlar sadece para aklamaya kılıf buldular o kadar kimse dur demez diyemez. Bu futbolculara verilen paraların hepsini aldıklarını sanmayın. Çok karanlık işler dönüyor. Eskiden bir söz vardı: futbol sadece futbol değildir diye. O cümle artık tam olarak şuna dönüştü: futbol artık futbol değil 👍anlayana

Benim anlamadigim buyuk takımlar buna nasil ses çıkartmıyorlar. Tamam su anda takımlarında düşünmedikleri adamları bunlara verip guzel paralara kurtuluyorlar ama uzun vadede en çok bunlari etkileyecek. Bu yol boyle açılmaya devam ederse 2 seneye avrupada oyuncu kalmaz.

Benim anlamadigim buyuk takımlar buna nasil ses çıkartmıyorlar. Tamam su anda takımlarında düşünmedikleri adamları bunlara verip guzel paralara kurtuluyorlar ama uzun vadede en çok bunlari etkileyecek. Bu yol boyle açılmaya devam ederse 2 seneye avrupada oyuncu kalmaz.
Yetiştirecekler başka şansları yok.
Barcelona Madrid Bayern Juventus bunlar hiç bir zaman etkilenmez hatta işlerine gelir para saçan kulüplerin zayıflayıp aradan çekilme ihtimali hoşlarına gitmiştir. Olan son 5-10 yılda ortaya çıkan para basan kulüplere olacak gibi zaten oyuncu alırken yada tutmaya çalışırken altlarına kaçırıyorlardı süreçte yok olurlarsa bak sen olaya

Üst Alt