Üye Görüşü - Aleni Şekilde Hakkımız Yeniyor, Çifte Standart Uygulanıyor Galatasaray Yönetimi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Aleni Şekilde Hakkımız Yeniyor, Çifte Standart Uygulanıyor Galatasaray Yönetimi

2 hafta önce Fb-Fatih Karagümrük maçında maç 1-1 iken ikinci yarıda Fb stoperi Samet el açık şekilde ceza sahasında topa el ile dokunuyor ama dakikalarca süren VAR konuşmalarına rağmen o penaltı verilmiyor ve fb maçı kazanıyor. Erman Toroğlu dışında en ufak şekilde dillendirilmiyor. Fb puan kaybına uğrayacağı maçı 3 puan ile bitiriyor.

Bugün biz oyunu domine ederken, Nelsson topa eller arkada bağlı şekilde gelip kayıyor top ele geldi diye 2-0’a getirdiğimiz ve Kopenhag maçını düşündüğümüz için rolantiye aldığımız maça rakibimiz ortak ediliyor. Hem puanımız gasp edilmeye çalışıyor hem de daha fazla yorulmamıza neden olunuyor. Hadi bu penaltı diyelim o zaman sametinki 3774939 kere penaltı. O niye verilmedi? Bu niye verildi?

Şu anda sezon başından beri hakemlerin kıyakları olmasa 15 puan fark atacağımız fb tff, mhk yardımları ile bizimle eşit puanda bulunuyor.

Ara ara cılız açıklamalar yapsak bile yönetim nereye kadar susmayı düşünüyor? Şampiyonluk kaçtıktan sonra mı aksiyon alacak yönetim?

Neden adam akılllı bir topa tutma, tff binasına gitme(yönetim olarak), tff yi yerin dibine sokma vb şeyler yapmıyoruz? Neden şu ana kadar herhangi bir VAR kaydı açıklatmadık Bizim bilmediğimiz şeyler mi var? Varsa Dursun Özbek çıksın açıklasın ekran başında boşuna sinir olmayalım. Bir yerlerden emir mi geldi siz bu sene çok şa’apmayın vs tarzında?

Bizim bu suskunluğumuz; alinin bu cüretkarlığı, herşeyin aleni şekilde, açık seçik insanların gözüne sokularak yapılmasının mantıklı bir izahı yok zira.

Geçen sezon bu başlığı açmıştım bu senede farksız geçmiyor bir ara bu sene içinde yapılanları derlemeyi düşünüyorum.

Bariz göstere göstere yapıyorlar sorun şu fenerin aleyhine çalınıyor diye algı yaptıkları maçların hepsi skor olarak kopmuş maçlardı orada hata yapıp mağdur gösteriliyor diğer kritik maçlarda da hakemler tarafından gerektiğinde ittiriliyor.

Yönetimlerin yapacağı bir şey yok

GS taraftarı gücünü gösterirse bu düzen yıkılır

Yoksa yıllardır süregelen bir düzen bu

Karşımızdaki adam parasıyla çoğu şeyi satın alabiliyor

Fakat parayla her şey alınmıyor işte

Bizde o organizasyon kapasitesi, o irade, o güç yok maalesef

O yüzden böyle her maç çıldırmaya mahkumuz

Ayrıca fener maçındaki gözlemcinin küfür ederken görüntülerine halen ses edilmemiş olması ayrı skandaldır. Geçen sene Alanyaspor maçında devre arasına girerken taraftarı kışkırtmıştı ve 1 dakika boyunca edilen küfürden sonra 38 civarı tribün beşiktaş maçında cezalı duruma düşmüştü.

2 haftadır hem Karagümrük hem Sivas maçlarında aralıksız 1.5-2 dakika boyunca bilmem ne çocuğu diye toplu şekilde tezahüratlarına rağmen 1-2 blok cezası veriyorlar.

yönetimlerimiz düzeni değiştiremez belki ama sessiz kaldıkca yapılan pisliklerin dahada arttıgını görmemek icin kör olmak lazım ,sessiz kalınca bir tekmede ben vurayım modundalar artık

Yeni bişey değil malesef. Geçen sene yarışta tuttular sonuna kadar o leş febeyi. Bu sene aynen devam. Çifte standardı geçtim birde haksız duruma düşüyoruz. Tvye baksan yıllardır en çok hakemler bizi kollamış. Geçen sene ofsaytımsı olmasa konuşacak tek kelimeleri yokken ne hikmetse o maçın kayıtları açıklandı. Düzen full bu it sürülerine işliyor. Bizim yönetimde ağzı laf yapan adam yokki şöyle görüntülü içlerinden geçsin. Tvde bile torogluna kaldık

Televizyona cikip bir yoneticimiz ,

Suyun karsi tarafini,
Hakemleri
Mhk yi,
Tffyi ,
Ligdeki anadolu takimlarini,

Itin gotune sokmali..

Ve bu oldukca sert bir sekilde olmali..

Sen ne dil doksen, kibar olsan da nafile
seref yoksunlari asla tatli dilden anlamazlar..

Kendinizi yormayın ve üzmeyin

Şike yapılmasına rağmen delil usulsüz toplandı diyip davayı bozmuş adamlar bunlar

Erden konuştu 10 saniyelik kamera kaydına bakamadılar 2 aydır 1-2 gün kuru gürültü hariç kimse konuşmadı,yine blok cezalarında şaibe var dedi dün temsilcinin bize küfrü bile çıktı iddia doğrulandı değil kamuoyu oluşması konuşan bile olmadı adamlar medyanın her yerini tutmuş

Bizim durum malesef biraz seçim zamanı sosyal medyadaki chp gibi kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz açıklama yapmanın etkisi de tesiri de yok medyada basında yer bulmadığı için

Şikenin zirve yaptığı 2010/11 sezonundan sonra geçen sezon müthiş pis işler dönmüştü şike 2.0 ayarında bir sezon izlemiştik 2022/23'de.

Ama gerçekten 23/24 sezonu hem geçen seneyi hem de 10/11 sezonunu çok rahat geçecek gibi duruyor.

Iğreniyorum bu ligden, bu oluşumdan, futbolun içinde olan bu şeref yoksunu varlıklardan. Allah topunuzun bin bir türlü belasını versin. Aç, susuz, yurtsuz kalırsınız inşallah. Yediğiniz haklar hepinizden bir bir çıkar inşallah.

Yargı ve yasal yollar işlemediği için yine Allah'ın ilahi adaletine kaldık. Bu kötülükler bu hak yemeler tabi ki yine yanınıza kalmayacaktır.

Şu bok çukuru kulüp boşuna 10 senedir şampiyonluk hasreti çekmiyor. O kadar kul hakkı yediler ki, ne kadar uğraşsalar bile yine de hep kaybedenler tarafında olacaklar.

Gün yüzü görmeyeceksiniz kodumun şerefsiz şikecileri.

Ben bu ülkeye eninde sonunda adaletin geleceğine inanıyorum

O gün çok kutlu bir gün olacak ve neler neler öğreneceğiz

Gördüklerimizin, bildiklerimizin bin katı yapılıyordur

Ben artık çok fazla şey etmiyorum açıkçası. Çünkü ortada bir mücadele yok. Şike yapan, kollanan, parasıyla herkesi satın almış bir örgüt var.

VAR geldikten sonra zaten bütün rekorları kırıldı. Dikkat ettiyseniz, baktılar olmayacak bu sefer VAR'ı ele geçirmeye çalıştılar. Lale Orta kahpesi bunun ilk ayağıydı. Bu operasyon hâlâ devam ediyor. VAR'da ki hakemin kararları sürekli onların lehine.

Geçen sezon Sivas maçında ki ofsaytımsı olayı da onların tezgahıydı. Ters algı yaratmak için öyle bir oyun yaptılar. Hatırlarsanız ilk 7-8 hafta VAR bizim lehimize hiç devreye girmemişti. O algıyı kırmak için tezgah kurdular, bakın Galatasaray kollanıyor dediler it oğlu itler.

Herifler ofsayt çizgisi çekilmiş pozisyona gol verdi. Geçen sezon Valencia şerefsizi ayağı kaysa penaltı veriyorlardı. Bjk maçında Arda Güler havuza atlar gibi yere atladı penaltı verdiler.

Daha bu sezon Antep maçı, Ankaragücü maçı, Karagümrük maçı, Trabzonspor maçında olanlar, Volkan Demirel'in 3'lu defans ile çıkması, Anadolu klüplerinin hazırlık maçı kıvamında oynamaları filan, say say bitmitor. Saha dışında yapılan pislikler, açıklamalar filan, tutulur yanı yok.

Şimdi bunlar olurken bir de gidip yayıncı kuruluşa para verenler var. VERMEYIN. Tüm Galatasaray taraftarı bunu yapsa belki birşeyler olabilir. Para çok güçlüdür, şuan ki zengin züppenin de en büyük gücü, daha doğrusu tek sahip olduğu şey bu.

VAR geldikten sonra zaten bütün rekorları kırıldı. Dikkat ettiyseniz, baktılar olmayacak bu sefer VAR'ı ele geçirmeye çalıştılar. Lale Orta kahpesi bunun ilk ayağıydı. Bu operasyon hâlâ devam ediyor. VAR'da ki hakemin kararları sürekli onların lehine.
Bugün Erman Toroğlu bunla ilgili inanılmaz mühim bir şey söyledi

VAR hakemleri tüm pozisyonları ve açıları görmüyormuş

Orada çalışan operatörler hakemlere pozisyonları yolluyorlarmış. Hakemleri bağlamalarına gerek bile yok anlayacağınız. Görüntüleri seçen adamları ayarlamak yeterli

Hersene istisnasız hak yiyorlar ve sonuçta ellerine alıyorlar. Bizim en kötü olduğunmuz ligi 13. bitirdiğimiz sene bile şampiuon olamadılar. İnşallah bu haklar sene sonu ganırta ganırta çıkacak

2 proje onaylanacsk diye sussun isteniyoruz. Abi sokarım projesine ya, terör yapısı oluşturuyor.
İyi daha elinle bir yaratık oluşturuyorsun sonra ahlak tanımıyor, yasa tanımıyor, şike yapıyorlar koruyorsun.
Buna dur denmesi gerekiyor. Yönetimlik bir durum da değil bu ülke yönetiminin problrmi.

Üst Alt