# Alessandro Nesta - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alessandro Nesta

Cevap: # Alessandro Nesta

Defans hattına oyuncu almamız gerektiğini düşünenlerdenim. Ancak bu oyuncu kesinlikle Nesta değil.

Benim adayım Chivu.

Chivu' yu al stoper oynat, Hakan kafanı bozarsa sol bek oynat, Eboue' ye bişi olursa Chivu' yu stoper Ujfalusi' yi sağ bek oynat Sabri' den kurtul.

Bir adamla kadroyu 3 adam genişletmek gibi bir şey Chivu' yu almak bence.

maşaallah yaşlı futbolcusu meraklısı çok varmış burada. oldu 40 yaşında bir defans gelsin,iyi koşar..

Koşmasına gerek yok. Rakip topun nereye düşeceğini anlamadan Nesta orada biter zaten. Şu koca sezonda bir kere izleseydiniz pat diye bilirdiniz bunu. Servet falan derken elit bir liberonun kabiliyetlerini unutmuş bir çoğunuz.

Frank de Boer geldi gorduk.. 36 gelmis adamdan hayir gelse ne? 1 sene sonra bilemedin 2 sene sonra yerine adam ara ondan sonra.. En guzeli ileriye donuk adamlar almak..

Defans hattına oyuncu almamız gerektiğini düşünenlerdenim. Ancak bu oyuncu kesinlikle Nesta değil.

Benim adayım Chivu.

Chivu' yu al stoper oynat, Hakan kafanı bozarsa sol bek oynat, Eboue' ye bişi olursa Chivu' yu stoper Ujfalusi' yi sağ bek oynat Sabri' den kurtul.

Bir adamla kadroyu 3 adam genişletmek gibi bir şey Chivu' yu almak bence.

Owwwwyyy goddd nice comment!!!

Nesta çok sakatlanan bir oyuncu hatırladığım kadarıyla zaten bu yaşta normaldir. Bu yaşta, yarış içinde olan bir takıma gelip performans gösterecek bir pozisyonda değil ama gelir "takımım için savaşırım" derse o zaman başka. Türkiye emekli yıldızların, emekli ikramiyelerini kazanacakları yer değil artık en azından Galatasaray öyle bir takım değil. Artık birşeyler yapma zamanı...

Nesta gelip yatacak bir oyuncu degil. Lakin her sezon sakatlanan bir oyuncu. Buna ragmen senelerdir Milan bu adami birakmadi, birakamadi. Nedeni de ne kadar oynarsa kardir hesabi, cunku adam sozlerle anlatilamayacak kadar iyi.

Bende diyorum ki, bu adami transfer edip ne kadar faydalanirsak o kadar iyi bizim adimiza. Yedegi Ujfalusi olsa kime ne zarari olacak anlamiyorum. Semih'i de Aykutla yedekledik mi bomba gibi olur.

Eboue gittiginde de Ujfalusi'yi sagbekte misler gibi oynatiriz.

Nesta gelip yatacak bir oyuncu degil. Lakin her sezon sakatlanan bir oyuncu. Buna ragmen senelerdir Milan bu adami birakmadi, birakamadi. Nedeni de ne kadar oynarsa kardir hesabi, cunku adam sozlerle anlatilamayacak kadar iyi.

Bende diyorum ki, bu adami transfer edip ne kadar faydalanirsak o kadar iyi bizim adimiza. Yedegi Ujfalusi olsa kime ne zarari olacak anlamiyorum. Semih'i de Aykutla yedekledik mi bomba gibi olur.

Eboue gittiginde de Ujfalusi'yi sagbekte misler gibi oynatiriz.

Nesta gelirse en çok semih için sevinirim semih idmanda dışarıda peşinden ayrılmasın:)

Abi ne Nestası yaa. Nistelrooyda bıraktığını açıklamıştı 2 gün önce onu da ikna edin o da gelsin bari...

cidden yukardaki arkadaşın dediği gibi önümüzde f.de boer örneği var bence hiç gerek yok

1 sene gelsin. Oynayabildiği kadar oynasın.

Gençlerimize, ŞL tecrübesi katsın birikimini versin..

Ujfa ve Nesta ile birlikte yetişen bir defans oyuncusu düşünün Semih Kaya.. işte o zaman geleceğin pique'si olur.

Mebla önemli ama..

nestayı uzun seneler takip ettim, gerçekten az bulunan bir stoper olarak yıllarca formasının hakkını vererek oynadı. fakat kariyerinin sonuna gelip Türkiyeye son bir vole gözüyle bakan futbolcuların tamamına hayır diyorum hele hele 36 yaşına gelmiş ise...

Üst Alt