Alex, Aziz Yıldırım'la Görüşüyor - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex, Aziz Yıldırım'la Görüşüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Alex, Aziz Yıldırım'la Görüşüyor

baroni ve stocha verilen para cezasindan sonra onlardan ümidi kessinler bence :D

Azizin Alexe sus medyaya konuşma dediği idda ediliyor twiterda Alex dinleme sen bu azizeyi dök içini :D

Cevap: Alex Vedalaştı!

Hagi 35 yaşında bile koşuyordu, takır takır top oynuyordu, jubile maçında bile sahanın en iyisiydi, son senesinde avrupa kupası(süper kupayı) kazandı bizde ve çeyrek finali gördü.

Alexin hagiyle kıyaslanamaz, ne kariyer, nede yetenek ve katkı bakımında hagi 5 sene kaldı 4 lig şampiyonluğu 2 avrupa kupası ve sayamadığım diğer ıvır zıvır kupaları kazanmamızda direk payı var, alex fener 8 sezon oynadı 3 kez şampiyon oldular bitanesi zaten şikeyle, avrupada en iyi dereceleri de çeyrek final.

Hagi daha iyiydi ama Alex ilk geldiğindede böyleydi.Yaşıyla alakası yok.Farklı bir AMC bence. :)

Azizin Alexe sus medyaya konuşma dediği idda ediliyor twiterda Alex dinleme sen bu azizeyi dök içini :D

Alex,Stoch,Baroni bunlar gitti tamam :)

Stoch bir ara çok iyiydi aslında.

Baronininde süpriz şutları var.

Kuyt,Krasic,Meireles monte edilecek takıma ama şunu düşünemiyorlar.

Derin kadro diye birşey var :)

Cevap: Alex Vedalaştı!

8Nqy2.jpg

Biraz önce Alexi aradım. Bizim sitenin sosyal tesislerine geldim eşimle buluşacağım dedi. Alex üzülme taraftar sana olması gereken değeri verir, biz Galatasaraylılar bile sana farklı baktık, senin iyi niyetini çok defa gördük dedim. Sağol, şimdi kapatmam lazım dedi.

Reis bizi gelişmelerden sık sık haberdar et.

hahaha alex gitmiş resmen. kurtulduk sonunda alexten. staywithus aykut kocaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt