# Alex Grimaldo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alex Grimaldo

dk 90 da hala tren gibi bindiriyordu herif
sezon öncesi kondüsyon sorunu falan bizim topçular için geçerli demek ki sadece

Forumdan 10 kişilik ekip kursak bu işe yaramaz yöneticilerden daha klas oyuncular alırız. Scout ekibi 30 ve üstü oyuncular falan izliyor işte. Bir tane 3-5 pas yapan alt yapı oyuncusunu şişirip kendimizi avutuyoruz işte. Beceriksiz herifler Carolü falan alıyor ya ayrıca. Kör gözü aldılar.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben ta aysal döneminden beri diyorum oyuncu izleme komitesi oluyor kendileri aha bunlari izle diyorlar bunlar analiz yapiyorlar.
Kimseye, hic bir programa para saçmaya gerekte yok hepi topu 5 tane adam akilli forum var uye olup oyuncu onerilerine baksalar şu son 5 senede mini sevilla olup üzerine kasada 50 milyon euro falan biriktirmiştik

Forumdan 10 kişilik ekip kursak bu işe yaramaz yöneticilerden daha klas oyuncular alırız. Scout ekibi 30 ve üstü oyuncular falan izliyor işte. Bir tane 3-5 pas yapan alt yapı oyuncusunu şişirip kendimizi avutuyoruz işte. Beceriksiz herifler Carolü falan alıyor ya ayrıca. Kör gözü aldılar.

Aynen katılıyorum, hepimiz FM alt liglerden takım çıkarıp,şampiyonlar liginde oynatmış adamlarız.5 Milyon Euro bütçe ile ne yıldızlar keşfetmiş adamlarız. Bizim yönetim transferi,menajerlerin tavsiyesi,önerisi ile yapıyorlar.

Aynen katılıyorum, hepimiz FM alt liglerden takım çıkarıp,şampiyonlar liginde oynatmış adamlarız.5 Milyon Euro bütçe ile ne yıldızlar keşfetmiş adamlarız. Bizim yönetim transferi,menajerlerin tavsiyesi,önerisi ile yapıyorlar.
30 yaş ve üstü oyuncu almasınlar artık yeter ya. 35 dakika oynayınca Avrupa maçlarında hepsi dökülüyor. Zımba gibi gençleri oynatmalıyız. Kulüplerimiz zaten batık. Geçmişe değil geleceğe para vereceksin. Sat bakalım şimdi bizdeki yabancıları. Doğru dürüst teklif bile gelmiyordur eminim. Menajerlere pay vereceksin ki kazıklayacak bazı kulüpleri.

30 yaş ve üstü oyuncu almasınlar artık yeter ya. 35 dakika oynayınca Avrupa maçlarında hepsi dökülüyor. Zımba gibi gençleri oynatmalıyız. Kulüplerimiz zaten batık. Geçmişe değil geleceğe para vereceksin. Sat bakalım şimdi bizdeki yabancıları. Doğru dürüst teklif bile gelmiyordur eminim. Menajerlere pay vereceksin ki kazıklayacak bazı kulüpleri.

Menajerlere para yedireceksin, şuan bizi kazıklıyorlar. Bizim gelirimiz artması için futbolcu yetiştirmemiz şart oğlu şart. Sonuçta biz R.Madrid,PSG,City değiliz ki onlar gibi parayı bastırıp kendini kanıtlamış oyuncuları alabilelim. Tek şart altyapıdan geçiyor.Geniş bir gözetim ağı iyi bir hoca. Ama bizde o sabır yok.

Benfica bu oyuncuyla anlaşamamış ve yerine David Jurasek'i almak istiyolarmış.Kulübü 15 milyon euro istiyomuş oyuncu için.Transfer teklifi 7-8 milyon euroymuş ama 10 milyon euroya yakın bitebilir diyolar bu transfer için..

Üst Alt