Alex nasıl kafa golü atar? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex nasıl kafa golü atar?

Cevap: Alex nasıl kafa golü atar?

yanindaki adama topu durtmekten aciz (pas vermek demiyorum bak topu durtmek diyorum) stoperlerle dolu bir ulkede vasat ustu teknigi olan bir adam var ortada

stoper olarak kac kere hata yaptigini gordun

ayrica bu mactada iyi oynadi

hatta saktalanmadan oynadigi her macta iyi oynar

ama adam bozuk ne yazikki yedek parcalarla toplama araba gibi

ama iyi bir stoper ve orta sahadaki cok topcudan iyi teknigi var

turkiyede daha iyisi varsa soyle

Telaşlı olmasa Emre Güngör daha iyi bence her açıdan.

Sertaç içerik doğru ama örnekler saçma olmuş :D 2 videoda da senin dediğin ile alakalı birşey yok, pas atanların marifeti o pozisyonlar ama Alex'in bize attığı kafa golü gibi gollerini hatırlıyorum, yani doğru diyorsun

Ne diyeyim ki arkadaş. Meira'yı bile beğenmeyenleri gören biri olarak şuradaki yorumlara şaşırmıyorum.

Sertaç içerik doğru ama örnekler saçma olmuş :D 2 videoda da senin dediğin ile alakalı birşey yok, pas atanların marifeti o pozisyonlar ama Alex'in bize attığı kafa golü gibi gollerini hatırlıyorum, yani doğru diyorsun

Bizim maçtaki orta da çok iyi. Top direk adamın kafasına oturuyor yahu. Daha nasıl orta olacak? Messi'ye açılan ortaya gelirsek, oldukça leş bir orta o. Messi'nin zorlanarak kafa vurduğu görünüyor. O gol tamamen Messi'nin marifeti. Messi biraz ağır kalsa top onu aşıp gidecek. Kısa boylu adama o kadar yukarıdan top atılmaz.

Alex olması gereken yerde herzaman nerede nezaman olacağını çok iyi biliyor ee sağındaki solundaki adamlarda çok iyi orta yapabiliyor bizimkisi gibi bir türlü formda olamayan savunmalar sadece bu yeteneği hayran hayran izleyince bu tip golleri bu tip oyunculardan yemek süpriz olmuyor.

Semih'in golü aklıma geldi şimdide oda ayrı bir olaydı.

Telaşlı olmasa Emre Güngör daha iyi bence her açıdan.

evet daha cok sakatlanir

o acidan bile daha iyi

arkadas telasi yuzunden mukemmel geri paslarida verir

stoper telasli olmayacak arkadas

nasil daha iyi oluyor

saglamken ve oynarkenki durumlarini elestirelim

sen diyorsunki adam telasli ondan sahada gohandan cok hata yapiyor:)

nerede iyi o zaman

ayrica sacma sapan kart gormelerinide unutmadik

teknigi fena degil ama kesinlikle bir gokhan kadar yok

ileri pas attigi gorulmemistir

teknigi olsa olsa servetten iyidir

tek artisi servetten ve gokhandan daha atletik olmasifdir

kesinlikle guvenmem

defans adami telasli ise zaten ucuruma gitsin ozlerini kapatip atlasin

sahadaki durumlarini elestirirsek kalkipta sahadaki eksikliklerinden birini soyleyip oyle olmasa cok iyi diyemezsin

Euro 2008 zamanları foruma da yazmıştım. Gökhan rezalet bir stoperdir, onun yerine direk diksek daha yararlı olur diye. O zaman Galatasaray'a transferi falan da söz konusu değildi. Euro 2008'de yaptığı bireysel hataları saysanız hak verirsiniz bana da. Portekiz maçıydı yanılmıyorsam, geri pasta hata yaptı kısa düştü, birde havadan gelen topa ıska geçti kaleciyle karşı karşıya kalmıştı Portekizli oyuncu. :)

Euro 2008 zamanları foruma da yazmıştım. Gökhan rezalet bir stoperdir, onun yerine direk diksek daha yararlı olur diye. O zaman Galatasaray'a transferi falan da söz konusu değildi. Euro 2008'de yaptığı bireysel hataları saysanız hak verirsiniz bana da. Portekiz maçıydı yanılmıyorsam, geri pasta hata yaptı kısa düştü, birde havadan gelen topa ıska geçti kaleciyle karşı karşıya kalmıştı Portekizli oyuncu. :)

servetinkileri sayimmi

Hahaha Gökhan'a laf yok milli takım stoperi, sezonda 5 maç yapıyor mükemmel istikrar abidesi. :)

Tekniği de Servet'ten çok farklı değil. Süper teknik gibi konuşuyorsunuz Gökhan için.

Haha:D.Yapma hocam teknik olarak Gökhan Servet'in yanında Xavi kalır en basit tabirle.Alakaları dahi yok.

Ne alakası var kovulmayla? Tomas'ta fenerden kovuldu. O züper G.Zan'la bjk sözleşme yenilemeye bile tenezzül etmedi..

Ömer Erdoğan sadece Bursa'da iyi bir stoper. Büyük takımda oynayabilecek bir adam değil. Gökhan ise oynadığı her maçta oldukça iyi performans gösteren bir stoper. Sakat adam işte, ona yapacak bir şey yok zaten. Gökhan Zan'la sözleşme yenilemeyen BJK şimdi onu arıyordur deli divane. Türk stoper ihtiyacı var çünkü adamların. Tomas'ın Fenerbahçe'den kovulma sebebi de kalitesizliği değil, buna emin olabilirsin.

Bizim maçtaki orta da çok iyi. Top direk adamın kafasına oturuyor yahu. Daha nasıl orta olacak? Messi'ye açılan ortaya gelirsek, oldukça leş bir orta o. Messi'nin zorlanarak kafa vurduğu görünüyor. O gol tamamen Messi'nin marifeti. Messi biraz ağır kalsa top onu aşıp gidecek. Kısa boylu adama o kadar yukarıdan top atılmaz.

O orta mükemmeldir bana göre. O kadar kısa mesafeden yapılan ortada top ancak o kadar aşağı indirilirdi. Xavier Hernandez:tiphat:

evet daha cok sakatlanir

o acidan bile daha iyi

arkadas telasi yuzunden mukemmel geri paslarida verir

stoper telasli olmayacak arkadas

nasil daha iyi oluyor

saglamken ve oynarkenki durumlarini elestirelim

sen diyorsunki adam telasli ondan sahada gohandan cok hata yapiyor:)

nerede iyi o zaman

ayrica sacma sapan kart gormelerinide unutmadik

teknigi fena degil ama kesinlikle bir gokhan kadar yok

ileri pas attigi gorulmemistir

teknigi olsa olsa servetten iyidir

tek artisi servetten ve gokhandan daha atletik olmasifdir

kesinlikle guvenmem

defans adami telasli ise zaten ucuruma gitsin ozlerini kapatip atlasin

sahadaki durumlarini elestirirsek kalkipta sahadaki eksikliklerinden birini soyleyip oyle olmasa cok iyi diyemezsin

İleri mükemmel toplar atardı Emre, iyi izlememişsin. Ben çok net hatırlıyorum.

Daha çevik, daha hızlı. Daha agresif olduğu için kafa toplarında etkili. Çok iyi top kapıyor, tekniği de gayet iyi.

Özellik bazında yazıyorum. Daha hızlı mı? Hızlı. Çevik mi? Çevik. Agresif mi? Agresif. Daha iyi top kapıyor mu? Kapıyor. Bundan bahsediyorum. O kadar fazla hatası da yoktur ayrıca, Trabzon maçındaki var sadece aklımda.

Ömer Erdoğan sadece Bursa'da iyi bir stoper. Büyük takımda oynayabilecek bir adam değil. Gökhan ise oynadığı her maçta oldukça iyi performans gösteren bir stoper. Sakat adam işte, ona yapacak bir şey yok zaten. Gökhan Zan'la sözleşme yenilemeyen BJK şimdi onu arıyordur deli divane. Türk stoper ihtiyacı var çünkü adamların. Tomas'ın Fenerbahçe'den kovulma sebebi de kalitesizliği değil, buna emin olabilirsin.

Formayı yere atması.

Galatasaray'ın stoperi kim olmaz sorusunun cevabıdır gökhan zan.

alex'in kafa golünde lorik cana'yı izlemenizi isterim hakikaten güldürdü beni,üzüntümü unuttum....!

Hırvatistan'dan yediğimiz golü bir izle. Gökhan'ın yaptığını Charlie Caplin yapmaz..

Üst Alt