Alex: Özer Arda´dan daha iyi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex: Özer Arda´dan daha iyi

Cevap: Alex: Özer Arda´dan daha iyi

ben diyorum işte hepsi kokocu diye :)

seni hagiden daha iyi gören zihniyet özeride ardadan iyi görür alex ;)

yinede sezarın hakkı sezara çocuk çok yetenekli ama ardayı geçebilmesi için çok yol kat etmesi lazım özer daha yola başlamadı bile...

ilerde o kadar iyi bir oyuncu olursa bir türk olarak bende gururlanırım 2'side gider avrupada büyük kulüplerde oynar milli takımda da iki tane ardamız olur daha ne olsun.

maldonado ve cristian örnekleri var önümüzde Türk futbolunu çok ilerilere taşıdılar S'alex.

Kafasına saksı düşmüş olmalı Alex gibi bir adam bile bunu dediyse yuh diyorum.

Arda şuan Türkiye'nin en yetenekli oyuncusudur, daha 11'de forma şansı bulmayan Özer'i Arda'dan üstün görmek, Kazım'ı Messi'den üstün görmek gibi birşey.

Arda'yı biz bu kadar konuşmuyoruz, analiz etmiyoruz. Azıcık susun, bıktım artık Fenerlinin Arda hakkında konuşmasından.

Gökhan Gönül var, bakın biz onu konuşuyormuyuz, örnek alın lan biraz ( ! )

Alex´in böyle birsey dedigine inanmiyorum acikcasi. Her zaman Arda´yi cok begendiginden bahsediyordu vs kisacasi yalan haber.

bu adam maldonadoyu da övüyodu gelmiş geçmiş en iyi ön libero diyodu gülmemek için neremi tutsam

Ya tamam farzedelim öyle, adamı rahat bırakın ya. Biz böyle seviyoruz kardeşim var mı? Messi den de iyi. Al! Arda kadar kafanıza...

cocostar.jpg

Neticede fenerbahçenin oyuncusu ne beklican daha dün arda daha iyidi diyo şimdi özer buda klasik fenerli..

Kaç gündür karınla gece beraber olmuyorsun Alex?

Başına vurmus a ile başlayan bişey yazıcam şimdi kuralları ihlal edicem :C

Üst Alt