Alex Telles, Avrupa'nın En Fazla Asist Yapan Sol Beki Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles, Avrupa'nın En Fazla Asist Yapan Sol Beki Oldu!

ABden ziyade ligle alakalı

Avrupalıların bir çoğu türk ligini pek ciddiye almıyorlar, bazen katarla bile aynı görüyorlar

Oyuncu geliştirme konusunda Hollanda ve Portekiz gibi ülkelerin geride kaldığımız için oyuncu transferden de pek para kazanamıyoruz
İsviçre Ligi bizimkinden dahada kötü yinede adamlar 20 30a satıyor...bu sadece ligle alakalı değil..

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Valla Telles içinde aynısını söylemiştik 1-2 yıl daha takımımızda kalsın piyasası çok yükselecek 6m'e satılacak adam değil Telles demiştik Hamza'yla Dursun yolladılar adamı

Şimdi aynısını Bruma içinde söylüyorum şu anda satacak olsak 10'a filan satarız doğru ama 10'a filan satılacak adam değil Bruma sözleşme imzalayıp 1-2 yıl daha elde tutmak şart

Birde milletin taraftarları bizim Türkiyede ki gibi değil....2 sene şampiyon oldukmu üçüncüsünde olmazsak yerin dibine sokup ıslıklamıyor oyuncularını....37 yaşındayım Mancini bizi belki şampiyon yapamadı ama o sezon bize oynatığı Futbolu ben hiç bir Teknik Direktörde görmedim(Lucescu hariç) Fatih Hocada buna dahil...

elestiri, sorgulama her yerde olur . ispanya ust uste avrupa dunya sampiyonu filan oldu , bazi gazeteler "tamam surekli sampiyonuz ama oyun tatmin edici degil" dediler ,yazdilar

bizdeki sorun kaybetmeyi bilmemek , yoksa iyiyken bile elestiri en modern ulkede de olur

dun yine barnebeu stadinda kale arkalarinda kirmiziliklar gordum , bembeyaz madridliler arasinda kirmizi bayernliler , adamlar kendi sahalarinda turu kaybetmenin esigine gelen golu kendi kalelerine atiyorlar , o en fanatik kabul edilecek kale arkasindaki deplasman seyircisi , hem de munferit yani topluluk halinde de degil , bagirip hopluyor zipliyor

ustelik akdeniz ulkeleri nispeten fanatik bilinir . el classicoda da ayni goruntuleri gormustum , muhtemelen h sonu yine gorecegiz

biz de ne zaman arenada ua nin icine serpistirilmis fb formalilari kendi sahamizda ziplayip sevinirken hazmedebiliriz , iste o zaman modern bir futbol ulkesi oluruz

zaten bizden kotuler arjantinde adam linc ediyorlar , 40 kusur kisi hayatini kaybetmis arjantinde bu sebepten 1 senede mi ne

Dursun büyük bir haindi ve Melo-Telles gibi kafa adamları sattı. Hain olduğunu sırf buradan bile anlayabilirsiniz.

Tayyip Erdoğanda sağolsun Avrupa Birliğinede giremeyecez ondan öyle 25 30 milyonları anca rüyada görürüz....eğer Avrupa Birliğinde olan bir ülke olsak çok kolay satarız böyle adamları 25 milyona falan....

25 mi hayal olur biraz.Dursun daha podolski gibi adamı bile 5m euroya okutamadı.15m euroya adam okutsun öp başına koy.Giderse belki içlerinden bruma gider.O da az da olsa piyasa değeri var.

Şükrününde dediği gibi biraz ligle alaklı birazda satış becerisi ile alakalı bir durum.Fiko gibi eşeği yarış atı diye yutturabilme becerin olması lazım.

Üst Alt