Alex Telles Geleceği Hakkında Konuştu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles Geleceği Hakkında Konuştu!

telles-1-830x399.jpg

Alex Telles, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Telles, İtalya’da mutlu olduğunu ancak Galatasaray ve İnter’in vereceği her karara saygı duyacağını söyledi.

Sezon başında Galatasaray’dan İnter’e kiralık olarak transfer olan Alex Telles, geleceği hakkında İtalya basınına açıklamalarda bulundu.

Çizmede oldukça mutlu olduğunu söyleyen Brezilyalı futbolcu, “Burada işimi iyi yaptığımı düşünüyorum ancak geleceğim ile ilgili karar İnter ve Galatasaray’ın elinde” ifadelerini kullandı.

İnter ve Galatasaray’ın vereceği her karara saygı duyacağını söyleyen Telles, “Serie A’da top oynamayı çok seviyorum. Ailem de Türkiye’de olduğu gibi İtalya’da da yaşamaktan çok mutlu. Bu yüzden geleceğim hakkında bir endişem yok. Kulüplerin kararı ne olursa olsun saygı duyacağım. Umarım herkes için en iyisi olur” dedi.

Sporcope

Bir kiralik futbolcunun konusmasi gerektigi gibi konusmus iki tarafa yesil isik yakmis ama bana kalirsa italyada kalmak istiyor

İnter napsın bu manyağı elbette geri dönecek.

7.5 milyon euroluk kazık işte.
Geri geri koşmasının dışında hatırladığım bir özelliği yok adamın.

Üst Alt