Alex Telles'in Menajeri Manchester'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles'in Menajeri Manchester'da!

Manchester Portodan 2 oyuncu alip paket yapar ve sonra Tellesin bedelini dusuk gosterip bize en fazla 50 bin euro kalir. Adamlar bizim gibi keriz mi transfer doneminde

Sadece bu konu için küfür etmek serbest olsun Telles e .. Porto ya.. ..

Ulen porta ya gelip de transfer olmamış adam yok az bi komisyon alacaz ya adam ordan jübile yapacak

CHP'den “Fatih Terim” Yasa Teklifi

Bunun iyisi Grimaldo bile bir yere gidemedi. Normal yani Telles'in de transfer yapamaması. Savunması ne hale geldi bilmiyorum ama Porto'daki iyi işlerinin hep hücumda olduğunu gördüm. Savunması bizdeki gibiyse hala Caner'in akıllısı kadar bir topçu işte. Bizim cebe 1-1.5 girse kardır, bek piyasası ne alemde bilmiyorum ama Telles'e 20 filan veren takımın aklından şüphe ederim.

Vinagre , Otto , Marçal var Wolves'ta sol bek rotasyonunda hatta 3-5-2 tarzında oynadıkları için Pedro Neto, Jota, Podence bile bazen oynayabiliyor o kanatta. Belki Otto'yu sağ beke kaydırırlar Doherty'i sattıkları için ama zannetmiyorum Telles'i alacaklarını. Tabi umarım alırlar da transfer bütçemiz ekstradan üç kuruş para görür.

Üst Alt