Alexander Sörloth, Leipzig'e Transfer Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexander Sörloth, Leipzig'e Transfer Oldu

Bence bu işten karlı çıkan Leipzig
Böyle bir futbolcu için 20 milyon para değil leipzige
Karışıklıktan faydalanıp ucuza kapattılar
Cp den alsalar 20 ye alamazlardı

ts neden 10m alıyor şuan. 6m oyuncunun cplacaye vermesi gereken bonservis ücreti düşülmeyecekmi. ozaman cp 16 ts 4 değil mi ?

adamlar o 6yı zamanını bekleyıp odese zaten kendılerı leıpzıge satarlar vakıt kaybı olmasın ve ıkı takımın da suan oyuncu uzerınde hakkı var dıye boyle bır orta yol bulmuslar
ama sonucta ödenmesi gereken bir bonservis bedeli var ortada ha bu yıl ha gelecek yıl ? ts 4 kazanmış oluyor bu işten benmi anlamadım bu işi yoksa

ama sonucta ödenmesi gereken bir bonservis bedeli var ortada ha bu yıl ha gelecek yıl ? ts 4 kazanmış oluyor bu işten benmi anlamadım bu işi yoksa
Bu yeni bir anlasma, 10 milyon kaldi ellerine. Sonucta Trabzon ile kiralik da olsa sozlesmesi vardi sezon sonuna kadar ama Leipzig oyuncuyu simdi isteyince boyle birsey cikti ortaya.

ts 10 kazanıyor 1 sene adamı oynatma ve bonservısının tamamını 6ya alma hakından vazgectıgı ıcın

oyuncu cok ısteklı olmasa ts zaten bunu kabul etmek zorunda kalmaz sorlothu bu sene de oynatıp 6ya alır sonra 20ye kendı satardı atıyorum

gercı palace takımının gerı alma opsıyonu falan da var denıyor karısık bıraz ısler

sezon sonuna kadar sörloth tsnin oyuncusu sözleşme gereği. cp ise satmak istiyor bu sözleşmenin tazminat bedeli gibi düşün tsye verilen 10 milyonu

zaten tsnin 6 milyona satın alma hakkı var ve bunlardan vazgeçiyor ts.

Bize vurmuyor şöyle piyangolar, Adam 1 sezon dolu dolu katkı verdi sadece 350 B € kiralama bedeliyle sonrasında ise 10 M € bonservis kazandırıp gitti sonraki satıştan payda var baya başarılı iş.

Seneyede bu performansını sergilese 25-30 dan aşağı gitmezdi. 20 milyona çok iyi bir alım oldu lepzig için.

Trabzon açısından bakarsak opsiyon kullanarak 6 ya alacaklardı sezon sonu sattıkları para kar yazacaktı. Her halukarda trabzon daha zararlı ama olsun 10 milyonda şu şartlarda deli para.

Üst Alt