# Alexis Sanchez - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alexis Sanchez

Cevap: # Alexis Sanchez

Yanlız röportajda "Rijkaard, Servet'i oynatacak. Servet iyi bir futbolcu." diyor.

Alexis gelse bile tam sevinemeyeceğim.

:asd:

Bilgisayar'a kafa atarım.

Uçarım şahitlerim olur.

Bana da bi hal gelir, havada kalırım :D

Benim kesmeme kalmaz, bir arkadaş beni keser. :sad007:

Ömer Üründül gibi sevinirim hatta daha da abartırım.

Ömer Üründül Sevinci

Kendi kafama rövaşata çekerim

Anlaşılan bir müslüman akıllıca birşey yapmayacak bu transfer gerçekleşirse.Ben bu transfer olursa Bilgisayarı tepe taklak edip öyle kullanacam.

4. Kattan atlarım .

sanchez gelsin sol kullagimdan olurum.

Başbakanın istediği gibi 3 çocuk yaparım sonra teker teker keserim hepsini.:asd:

bende yanda oturan güzel kiz a evi tamizlerken girisirim

nuri alco style

Alexis Sanchez'in pek çok talibi olduğu ve son anda talipler arasına Galatasaray'ın da girdiği Udinese'nin 20 milyon euro'dan aşağı vermeyi düşünmediğini anlatan bir haber daha...

Kaynak: latercera

Arkadaslar galatasaray 20 mılyon euro verıp almaz bu oyuncuyu alamaz maddi guç yetmez kandırmayalım bırbırımızı.

O kadar oyuncu sattık bütçe ayırabilmek için Sanchez'i alarak kapatıcaz mı tranferi? 2012 kriterleri, oyuncu satışı yapmak zorundayız deniliyor, bütün bunların üstüne gidip bir oyuncuya 20 milyon euro mu vericez? Bu transfer dedikodusu her bakımdan mantık dışı, unutun gitsin bence.

bu adamın fiyatı en az keita'nın 2 katı, üstüne manutd talip oldu diyorlar, onuda geçtim keita sisteme uymuyorda bu mu uyuyor ?

Sanchez :bid:

[video=youtube;W_hwAC5-qGI]https://www.youtube.com/watch?v=W_hwAC5-qGI&feature=related[/video]

Transfer ücreti nedeniyle imkansız olmasını idrak edebiliyorum da oyun stiline bağlayamadım,nasıl bir bağlantı kurdun sen?

Üst Alt