Ali Dürüst tekrar Aysal'ın listesinde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst tekrar Aysal'ın listesinde!

Cevap: Ali Dürüst tekrar Aysal'ın listesinde!

Terim Gerets'i yönetecek değil.. Sadece kendine düşen görevi yapacak.. kalkıp gerets'e hocalık taslarsa ki bunuda yapmaya müsait biri sonuçda TERİM..

dediklerin doğru olabilir.. o zaman Terim-Avcı ikilisi olsun derim.. yada Tüm Floryayı Gerets'e teslim edelim..

Genel Menejer/T.D/S.D..

Gerets-Ünder-Kerimoğlu..

Neden ünder derseniz Aldıgımız son şampiyonlukda Gerets ünder olmasaydı bunu başaramazdık demişti.. Bir daha onunla çalışmak isteyecektir.. Sanırım..

terim hayatta sportif direktör olmaz. dogaa'sina aykiri

Terim Gerets'mi, yani Aykut-Daum diyorsunuz, kavga dövüş, onu oynat bunu oynat, o varsa ben yokum sonra Terim takımın başına. Ne gerek var bunlara ya, biz kargaşa olmasın, iki başlılık olmasın diyoruz siz, yeni kargaşalar yaratacak yöntemler buluyorsunuz bence. Zaten olmaz ya neyse..

ali dürüstü yıllardır izlerim hem camianın önde geleni olarak lanse edilir ama bir defada aman aman iş yapdığını, sıkkıntılı dönmde ortaya cıkdığını görmedim..

girsedee girmesede değişen bir şey olmaz..

Adnan Öztürk'ü silecekler gibime geliyor.

Ali Dürüst zaten camianın yalama adamıdır. Her zaman konuşur, bir şeyler der başkanlık yarışı için ama hiç bir zaman elini taşın altına koymaz. Şu zamanda bile gireyim mi girmeyeyim mi derken ne yapacağını şaşırdı garibim. Sevmem böyle çenesi gereksiz yere çok çalışan adamı.

Ünal Aysal yönetim kurulu listesini aciklamiyor cünkü son anda güclü bir adayin karsisina cikma olasiligini düsünüyor bence. Hamle yapma sansi kalmiyor listesini aciklarsa. Valla Adnan Öztürk listede olsun da, sonra kim listeye giriyorsa girsin. Ama Ali Dürüst icin Adnan Öztürk´ten vazgecilcekse, büyük hayalkirikligina ugrarim. Adnan Öztürk bu yönetim modeli icin olmazsa olmazdir benim icin

şuanda kim olursa olsun bizim en çok büyük patronlara ceo lara ihtiyacımız var çünki kim gelirse gelsin medya saldıracak bize medyaya karşı hamle yapmak için tv lere reklam veren şirket yöneticileri bulmamız llazım.

Adnan Öztürk'ü silecekler gibime geliyor.

Ali Dürüst zaten camianın yalama adamıdır. Her zaman konuşur, bir şeyler der başkanlık yarışı için ama hiç bir zaman elini taşın altına koymaz. Şu zamanda bile gireyim mi girmeyeyim mi derken ne yapacağını şaşırdı garibim. Sevmem böyle çenesi gereksiz yere çok çalışan adamı.

Ali Dürüst'ün ne zaman konuştuğunu gördün. Ben uzun zamandır görmedim. Ayrıca yazının başında kullandığın kelime ağır olmuş.

1 hafta sonra hayır, listede değilim diye açıklama yapar zaten. O yüzden çok sevindim diyemeyeceğim.

Keşke listeye girmeseydi.Şimdi basında abuk subuk haberler çıkar.Yok Öztürk aday olmaktan vazgeçti,yok Aysal,Öztürk'ün üstünü çizdi falan filan.Seçime kadar al başına belayı.

Ben konuşmadığı seçim dönemi, toplantı yapmadığı seçim dönemi bilmiyorum.

Seçim dönemi toplantı yapmanın, görüş bildirmenin neresi yanlış. Asıl seçim dönemi yapacak tabi. Sen öyle bir konuşuyorsun ki sanki adam seçim olsa da olmasa da her hafta çıkıp konuşuyor. Senin söylediğinden bu anlaşılıyor. Ayrıca bu seçim dönemi hangi televizyona konuştu söyler misin?

rıza yanılıyorsun tt arena açılışında faruk süren le röportaj vermesini unutmam daha bittii yani adam seçim için görücüye çıkar gibi kendilerini tanıttılar felan başkan adayı gibi davranmıştı

rıza yanılıyorsun tt arena açılışında faruk süren le röportaj vermesini unutmam daha bittii yani adam seçim için görücüye çıkar gibi kendilerini tanıttılar felan başkan adayı gibi davranmıştı

TT Arena'nın açılışında konuşması normal değil mi arkadaşlar. Neyse

Ali Dürsütün şuan alp Yalmanın yatında bir görüşme yaptığı Ali Dürüstün Alp Yalmanın listesinde seçime gireçieğ felan konuşuluyor karıştı işer yine

Yeni'saray' şekilleniyor

Galatasaray'da olağanüstü kongreye yaklaşık bir ay kala adaylar yönetim listelerini şekillendirmeye devam ediyor.

Adaylığını resmen açıklayan Ünal Aysal'ın, listesine 10 ismi kattığı ve uzun süren uğraşlardan sonra Ali Dürüst'ü de ikna ettiği öğrenildi.

Daha önce Ünal Aysal'ın yanında olması beklenen ancak yaşanan ikinci başkanlık krizinin ardından seçime girmekten vazgeçen Ali Dürüst, uzun görüşmeler ve başkan yardımcılığı sözünün ardından ikna edildi.

Bu arada Ali Dürüst'ün Adnan Polat'la da bir görüşme yaptığı ve Polat'ın, "Alp Yalman'ın da içinde bulunacağı bir organizasyonla seçime katıl" teklifine olumsuz yanıt verdiği bildirildi.

Endonezya'da tatilde bulunan Başkan Adayı Ünal Aysal'ın yakın arkadaşlarına "ne yapıp edip, Ali Dürüst'ü ikna edin" ifadelerini kullandığı ve Ali Dürüst'ün listede olduğu haberini telefonla öğrendiği belirtildi.

Ünal Aysal'ın listesinde ikinci başkanlık için Hayri Kozak ismi netlik kazanırken, Ali Dürüst'ün başkan yardımcısı olacağı öğrenildi.

Ünal Aysal'ın listesinde şu isimler bulunuyor.

ÜNAL AYSAL

ALİ DÜRÜST

ADNAN ÖZTÜRK

HAYRİ KOZAK

AKA GÜNDÜZ ÖZDEMİR

ALİ GÜRSOY

ORHAN YÜZEN

ALİ KİREMİTÇİOĞLU

CELAL ERKUT

REFİK ARKAN

ABDURRAHİM ALBAYRAK

CELAL GÜRCAN