Ali Koç Adaylığını Resmen Açıkladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç Adaylığını Resmen Açıkladı!

Ben genel kanının aksine Aziz Yıldırım seçime girse bile Ali Koç kazanabilir diyorum. Taraftar bazında tepki çok fazla, içerde de vardır mutlaka ama çekiniyorlardır. Kazanacağına inanmadıkları bir adaya oy verip kendilerini açık etmek istemezler çünkü böyle bir durumda olağan şüphelileri hemen tasfiye edecektir AY. Ama Ali Koç güçlü bir aday olduğu için tepki oylarını ardına alıp seçilebilir.

Fakat bence Aziz Yıldırım bu durumun farkında olduğu için karşısına çıkmayacak. Seçim kaybederek gitmek istemez.

Öte yandan Ali Koç'un başkan olmasını da isterim açıkçası. Eğer iyi bir yönetim gösterir ve kulübün konumunu güçlendirirse bu bizim için de itici güç olur.

Azizin devri bitiyor hic bir basarisi yok birdaha bunu kimse secmez hele koc varsa karsisinda

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

1252incih704849.jpeg

Büyük Baskaaaan

Aziz Yildiriiiiim

Tek Askiydi Fenerbahceeee

Senin gibiii Cimbomluyuuu

Unutur mu bu Taraftaaaaaar

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Kimin ne dediği umurumda değil; inşallah Ali Koç seçimi kazanır. Yeter artık. Bu kokmuş mafya babaları spordan elini çeksinler.

Herkes "Aziz Yıldırım kalsın da Galatasaray daha başarılı olsun" gibi cümleler kuruyor. Yabancı sınırlamasında Aziz Yıldırım'ın payının olduğunu unutuyorsunuz. Bu konuyu ilk kez yüksek sesle Rıdvan Dilmen dile getirmişti. O şeytanın da kimin adamı olduğunu hepimiz biliyoruz.

Aziz Yıldırım'ın başkanlığı kaybetmesi onun için sonun başlangıcı olur. Bu nedenle kaybetmesine ihtimal vermiyorum. Bir şekilde kazanır.

Ne zaman bu seçim. Aziz Başkan 10. Galatasaray şampiyonluğunu görmeden gitmese bari

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ali Koç seçilirse; 2. Aziz Yıldırım olur ancak.

Ve başarılı olamaz. Bir kere adam fanatik. Maç esnasındaki davranışları, sonrasındaki açıklamaları sıradan bir taraftardan öte değil. Fark yaratacak bir zeka pırıltısı yok. Fanatik olduğu için çok kolay yanlış kararlar alacak. Kriz yönetemeyecek, birçok td ve futbolcularla yollar ayrılacak. Kendini kanıtlama hırsıyla büyük transferler yapacak ama bilimsellikten ve Türkiye gerçeklerinden uzak kaldıkça başaramayacak. Çünkü o yetenek yok arkadaşta.

Ailesini referans verenleri de anlamak güç. Örneğin Koç Fener yönetimindeyken Yapı Kredi ile tüm ilişkimi kesmiştim. Bir daha Arçelik ürünü almadım o gün bugün. Daha dakika 1 gol 1 stadımıza laf söyledi. Hem de eksik ve yalan. Ben ve benim gibiler temsil ettiği ailenin finansal ürünlerini alırlar mı? Almazlar. Peki aile bunu görmez mi? Görür.

Velhasılı 2. Aziz olur. Hem de eksiği olmaz fazlası olur. Tabi seçilirse.

Üst Alt