Ali Koç: "Ali Maçalan, üstüne basarak söylüyorum, Şansalan değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FB-tjfSWQAEB0r-

Ali Koç: "Kart pozisyonuna baktığımda %50-%50 dedim ama sonradan izleyince kararım netleşti. Avrupa'nın her yerinde bu pozisyona kart verilmiyor."

"Bu maç 11'e 11 bitseydi, bu maçtan galip ayrılmamamız söz konusu değildi."

"Buraya art niyetle bir operasyon çekmeye birini yollasaydınız buna benzer bir performans olurdu."

"Taraftarıma sesleniyorum, sakin olun. Asın kesin, düdük astırın diyorsunuz, ona da geleceğim ama sakin olun. Bu takım burada 80 dakika 10 kişi oynadı, terinin son damlasına kadar savaştı. 80. dakikaya kadar maç ortadaydı. Ne olduysa orada oldu."

"Bir penaltı, ki haklı bir penaltıydı, belki de tek doğru kararı oydu. Bu takımla gurur duyuyorum, çocukların hepsi çok kızgın ve öfkeli. 30 milyon Fenerbahçelinin olduğu sebeple aynı sebepten dolayı kızgınlar."

"Bu sistemin ne kadar garabet olduğunu herkes söylüyor. TFF başkanı değişiyor, MHK başkanı değişiyor, kulüp başkanı değişiyor, hoca değişiyor ama bu arkadaşlar değişmiyor... Bu iş her geçen gün daha kötüye gidiyor."

"Şu gördüğünüz olay, hakem rezaleti, bir norm olarak kabul ediliyor."

"Rizespor-Galatasaray maçı. Haddime değil, iki takımdan da özür diliyorum ama bu örneği vermek zorundayım. Galatasaray bir gol yiyor, net faul. Galatasaray 3. golü atıyor, net faul, 2-3 tane faul. Maçı 8 dakika uzatmış, üstüne 4 dakika daha koyuyor."

"Rizespor golü atsa Galatasaray camiası ayağa kalkacak. Bunlar, kaos ortamı yaratacak."

"Bir hakem, mimiklerinden tuttuğu tarafı ele verir mi?"

"Bugün Min Jae'ye verilen karttan sonra oyunun bütün seyri değişti. Bir pozisyondan maç yorumlamak istemiyorum. İşin geneline bakıyorum ve beni en çok rahatsız eden şey hakemin Fenerbahçeli futbolculara olan yaklaşımı."

"Hakemin verdiği tek doğru karar, penaltı kararıydı."

"Biz şampiyon olacağız! Bunu yazın kafanıza! Kenetlenin!"

"MHK Başkanı'na da sesleniyorum. Bizle inatlaşmayın. Beşiktaş ile inatlaşıyorlar, üst üste hakemi veriyorlar. Son kez söylüyorum, bizle inatlaşmayın."

"Fenerbahçe taraftarına sesleniyorum, Sabiha'ya gidin takımı kucaklayın. Bu takım bu akşam gayet iyi oynuyordu, gayet iyi oynadı."

"Hepsinin kökü temizlenecek. Sakin olun. İnsanoğlu her zaman hata yapar, ama bu şekilde değil."

"Bunlar düdüğü astırırlar, 3. gün geri verirler. Bugün Ali Maçalan, ertesi gün Ahmet, Mehmet..."

"Medya size söylüyorum bu konuda hiç kılınızı kıpırdattınız mı? Futbolun değeri 500M'dan 250M'a düştü. Farkında mısınız siz?"

"Bu adamlar ne yapmaya çalışıyor? Teknoloji geldikten sonra hakem performansı geriye giden tek ülke herhalde biziz. "

"Ali Maçalan, üstüne basarak söylüyorum, Şansalan değil, Maçalan. Bizden geçen sezonki Konyaspor maçını da almıştı."

"Son 2 senedir bizi resmen katlettiler."

"Geçen sene 15 puanımızı çaldılar."

"Bu düzeni öyle ya da böyle değiştireceğiz. Biz maç kaybederiz ama bu düzen böyle devam etmeyecek. De-ği-şe-cek."

"TFF'ye de sesleniyorum, sakın bana ceza vermeye kalkmayın. Saygılı şekilde sistemi eleştiriyorum.

Ali Koç: Rize’nin geçen hafta attığı ilk gol faul, Galatasaray’ın 3. golü de faul. MHK kaos çıkarmaya çalışıyor.

İndirelim şu MHK’yı.

Ali Koç: "Biz şampiyon olacağız! Bunu yazın kafanıza! Kenetlenin!"

"MHK Başkanı'na da sesleniyorum. Bizle inatlaşmayın. Beşiktaş ile inatlaşıyorlar, üst üste hakemi veriyorlar. Son kez söylüyorum, bizle inatlaşmayın."

"Fenerbahçe taraftarına sesleniyorum, Sabiha'ya gidin takımı kucaklayın. Bu takım bu akşam gayet iyi oynuyordu, gayet iyi oynadı."

Üst Alt