Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı"

Cevap: Ali Koç: "Bank Asya Ligi Talebimiz Olmadı"

Beter olun beter inşallah daha kötülerini yaşarsınız , GALATASARAY'ımıza laf atarken iyidi dimi? ''Galatasaray'ın parası yok , kümede kal cimbom'', ilahi adalet işte ŞEREFSİZLER!

adamlar da hakli, bir an önce cezami cekmek istiyorum, size göre sucluyum cunku, yarin, öbür gun vereceksiniz bu cezayi, simdiden verin diyorlar ama olurda sucsuz cikarsak, tazminat isteriz diyorlar, hemde baya buyuk rakamlardan bahsediyorlar (100 milyon euro)

Zaten korku saldi. Biliyorlar Uefa bizi düsürecek diyorlar. Clye hic almazlar diyorlar.

Dansöz bile bunlar kadar kıvırmaz.Az karakterli olun cezanıza katlanın.Koca adamlarsınız emzik verecek değiliz.

Yahu bu Fenerbahce taraftari kadar mal bir topluluk yok. Taraftar niye Azizin yaptigi pisligi temizlesin? Yönetimdeki dalamalar hepsi süper zengin, versinler kendi ceblerinde üc bes kurus.

Hahahaha, adamlarin bir tarafi tutusmus, 2 sene kaybetmemek icin ugrasiyorlar artik. Ama yok öyle yagma, sezon ortasi düsülecek ve o 2 sene gidecek :D

Ali Koç bunları çıkıp 2 ay önce anlatsaydı Adam olurdu.. şimdi Fenerbahçe Başkanı olur.

Açıklamanın satır araları :

A.Koç : "Niye yazı yazmadık diyorlar. Ya bizim taleplerimizin boş olduğunu ya da süreci bilmediğimizi düşünüyorlar. Bunlar tamamen gerçek dışı. Biz kendilerine gittiğimizde bizim böyle bir resmi talepte bulunmamızın birçok nedenden dolayı mümkün olmayacağını ve çok yıpratıldığımızı aktardık. Buna rağmen böyle bir açıklama yapmaları yanlış ve yetersiz. Bir yazı yazamayuacağımızı söyledik. Bizi tedbirli bir şekilde Bank Asya'ya göndermelerini rica ettik. Tek çözüm bu dedik. Fenerbahçe'nin insiyatifiyle "ligden çekilme" kararı alabiliriz ancak. Ama bunu bizim alma yetkimiz yok. Genel Kurulu toplamamız gerekecek. Aksi halde 2 yıl kaybedeceğiz. Bize 18 saat verdiler karar vermek için bu mümkün değildi."

A.Koç : "UEFA C.Ligine gidceğimizi düşünsek 10-15m eurlara transfer yapıp gönderilmeseydik kim bu konuda bize açıklama yapar-bize hesap verirdi. 2 yıl kaybetmek istemiyoruz bu yıl Süper Ligde seneyede Bank Asya Liginde. Bu yüzdne tedbirli olarak düşürülmek istiyoruz ve Hukuki durumumuz saklı kalmak üzere".

A.Koç "Kısacası bu sezon cezamızı çekip Bank Asya'da oynayıp seneye şampiyon olarak Lige dönüp eskisi gibi başarılar yaşamak istiyoruz".

Avukat : "Eğer sezon ortası Şike Dosyaları sebebi ile bize ceza verilirse ve aleyhimize karar çıkarsa 2 yıl kaybedeceğiz. Bu yüzden bizi tedbirli olarak düşürebilirlerdi. TFF'ye söyledik UEFA'ya başvurun ve bizim ceamısın sadece bu sene ile kısıtlı olduğuna dair bir taahhüt yazısı alın. Yani ilerleyen senelerde bize ceza vermesinler. Ama kimse ilgilenmedi, yanlız bırakıldık"

A.Koç : "UEFA'nın akıllıca manevra yapıp tüm sorumluluğu TFF'ye atacağını tahmin etmemiştik"

A.Koç : "TFF bize Trabzonspor'un gidişi bizede süpriz oldu dedi. Olabilir. Önce Türk Takımı alınmayacak dendi sonra ertesi gün TS Ş.Ligine alındı. Bizde bu yüzden tepki gösterdik. Ama TS'de töhmet altında. Sıfır tolerans deniliyor. Aslında bunları söylemek hoş değil. Hakkatten bir süpriz ise bu TFF Başkanı ben olsam basbas bağırırdım. Sadece yerel değil yabancı basında da dile getirirdim bu konuyu. Ama TFF'nin yazışmaları koyduğu söylendi lakin incelemedim. Hisselerimiz düşüş yaşıyor ve bu bizim Banka Teminatlarımıza zarar verdi. Finansal manevralarımız da kısıtlanmış oldu. Sis perdesi kalktığında herşey yoluna girecek. Gelirklerimiz azaldığı için sıkıntılı bir dönem geçireceğimiz aşikar. Finansal olarak ilerde toparlanacağımıza inanıyoruz. Taraftarımız sahipleniyor inanılmaz birşekilde. Bu taraftar için herşeyi yapmaya hazırım. Onlardan isteğim Hukuk Çerçevesinde tepki göstermeli. Bize sahip çıktılar ve buna devam ediyorlar. Dün taraftar kart kampanyası çıktı. Bu taraftar Türkiye Cumhuriyet Tarihinde çok önemli bir duruş sergilediler. An itibari ile 250bin taraftar kart satışı olmuştur."

A.Koç : "Taraftarın genel kanaati yardım etmek. Bunu istiyorlar. Fenerium dışında yardım etmek istediler. Sanatçılar ile ilgil ibir oganizasyon yapacağız. Forma satışları ile destek olacaklarını beyanm ettiler. Acun Ilıcalı-Rıdvan Dilmen-vs... hepsine teşekkürler. Bu "KURTULUŞ SAVAŞINDA" yanlız olmadığımızı ve bu bayrağı düşürmeyeceklerini belirttiler."

A.Koç : "Federasyon şark kurnazı. Bize yardım edin diye "yalvardık" ama 3 kişi ile yönetiliyor. Buna rağmen bu isteğe rağmen ciddi olmadan bu yazıyı yazıyorlarsa abesle iştigaldir. Bu TFF bunu yapmakla büyük yanlış yaptı. Bizi karşılarına aldılar. Devlettende yardım istedik. Maddi değil bu süreçle ilgili yardım istedik".

ArdaUcer Arda Selim Üçer

Bizim paramız yok, onurumuz vardı. Yahu sizin şimdi ne paranız ne de onurunuz var!

Bu federasyon ya gidecek ya gidecek....Adam söylemediğini bırakmadı bıyıklı adi adamdan hiç çıt yok..Yahu adamlara sanki hiç birşey yokken acı çektiriyorlar inanılır gibi değil..Yemin ederim midem bulanıyor..Artık pisikolojim bozuldu..küfür etmekten bıktım..Bir tane şerefli bir gazeteci yokki itin gtüne soksun Koç denen haysiyetsizi..Adamlar maduır oldu..Senin başkanın her türlü şerefsizliği yapsın,siz camia olarak,futbolcular olarak hem saha içi hem saha içi her şerefsizliği yapın ondan sonra madur olun..

amet çkr gibi şerefdsizler olduğu için bunlar daha çok madur oluır..yemin ederim iğreniyorum artık bunlardan..

Kimsede bizim yönetimin çok iyi tepki verdiğini falan söylemesin..bir açıklama yaptık federasyon söylemediğini bırakmadı..aykut şerefsizi konuşuyor hiç ses seda yok klüpten..

Aziz Yildirim babasinin dükkani gibi yönetmis meger bu Kulübü.

Kendilerine yapacakları yardım programını(kendi deyimleriyle dilenciliği) çekirdeğimi alıp tv karşına geçicem :D

Adamlar Kurtuluş Savaşı diyorlar bu olanlara :) Ayrıca Devletten yardım istedik diyorlar "maddi" değil diyor :) Birde söylüyor ahahaha :)

Artik bir sefer de FIFA yapmali. Bizim gerizekalilar kendi islerini kendileri gormegi becermiyorlar.

Üst Alt