Video Haber - Ali Koç: "Birgün bizden biri Federasyondan birini tokatlarsa hiç şaşırmayın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Ali Koç: "Birgün bizden biri Federasyondan birini tokatlarsa hiç şaşırmayın"

Renkdaşlarım ülke öyle bir hale geldi ki yolda yürürken bile dikkat edin belli saatten sonra dışarı çıkmayın ...

Türkiye, hakem Halil Umut Meler'e atılan yumruğu konuşuyor. Sosyal medyada ise Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un hakemlerle ilgili sözleri konuşuluyor. Koç yaptığı açıklamada, ''Bu adamlara nefes aldırmayın. Nerede görürseniz tepki gösterin. AVM'de görseniz tepki gösterin'' demişti.​

Ankaragücü - Çaykur Rizespor maçının ardından sahaya giren Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler'e yumruk attı.

Sosyal medyada birçok kullanıcı da Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un geçtiğimiz aylarda hakemlerle ilgili yaptığı açıklamaları konuşuyor.

Koç, Divan Kurulu'nda yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: ''Bu adamlara nefes aldırmayın. Nerede görürseniz tepki gösterin. AVM'de görseniz tepki gösterin, fotoğraflarını çekin. İzmir, Urla'da bir kahvaltı fotoğrafı çekildi. Bilin. Ensenizdeyiz. Fenerbahçeliler böyle davranın, nefes aldırmayın bu adamlara.''

KOÇ ailesinin büyükleri filan buna bakıp bakıp ne söyleniyordur yav. Tam evlatlıktan reddedilmelik tip.
Geçen Prens diye bir yerli diziye denk geldim. Aileden kimse sevmiyor bu prensi, hatta tenezzül edip isim bile koymamışlar. Sadece prens diyorlar.

Yemin ediyorum direkt aklıma yalı çocuğu geldi. Kendi kendime durduk yere kahkahalar attım.

Bakın Erden Timur geçen seneki açıklamalarından sonra 1 sene boyunca sürekli gündem oldu hatta ara ara halen oluyor her seferinde de özür diliyor buna rağmen halen üstüne gidiyorlar.

Peki soruyorum bu videoda Ali Koç yerine Erden Timur olsaydı şu an 3 maymunu oynayan medya bize karşı nasıl bir tepkiyle gündem oluştururdu siz tahmin edin.

Üst Alt