Haber - Ali Koç: "Bu pisliği kurutacağız... Dürüst hakemlere çağrım olacak, ilk önce siz istifa edin!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: "Bu pisliği kurutacağız... Dürüst hakemlere çağrım olacak, ilk önce siz istifa edin!"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç:

"Yolun bittiği yerdeyiz. Hem saha içinde hem dışında garip olaylar yaşanıyor."

"Mehmet Büyükekşi'ye çok destek verdim ama TFF ile ilgili sabrımız tükendi."

"İsmail Kartal'ın sevki, bizim için bardağı taşıran son damla oldu. Dürüst insanlar omuz omuza vermeli. Biz bu pisliği temizleyeceğiz, isterlerse bana 10 yıl ve milyonlarca lira ceza versinler."

"Bu pisliği kurutacağız. Bizimle olmak isteyen herkesi yanımıza çağırıyoruz. Dürüst ve adil futbol isteyen insanlar var. Dürüst hakemlere çağrım olacak, ilk önce siz istifa edin. Doğru karar verenler en çok ceza çekiyorlar. Bunu da açıklayacağım pazar günü."

"Bu standartsızlığın dibine ineceğiz, vakti geldi. Tüm paydaşlara çağrıda bulunuyorum; gelin, hep birlikte bataklığı kurutalım ve adaletli futbol ortamını oluşturalım. Bu dediklerim henüz başlangıç."

"TFF Başkanı, kulüp başkanlarını çarpıştırmak için aynı anda randevu vermiş! İki kulüp başkanı da bunun şık olmadığına hem fikir. İyi niyetle bu iddiaların üzerine gidilmiyor, bu kabul edilecek bir şey değil. TFF Başkanı dürüst değil demedim. İyi niyetinden şüphemiz oldu. Atamalardan, hakem performanslarından çok rahatsızız. Kötü performansı olanların bazılarına maç verilmesi, bazılarına maç verilmemesi... 'TFF Başkanı ne yapsın?' artık bizim için geçerli değil."

[A Spor]

Ilk olarak pis ellerini kendin çek Türk futbolundan. Vay anasını.

Baktı millet olayı çözüyor. Herkes konuşmaya başladı. 1 hakem istifa ettirdi şimdi de buyukeksi'ye sallıyor.

Yönetimi futbolcusu taraftarı teknik heyeti birleşip bunların pisliğini cümle aleme göstermeliyiz
Yoksa böyle arsızca yapıp bir de üste çıkmaya çalışırlar

Üst Alt