Ali Koç: "Bu sezon 29. şampiyonluğumuza ulaşacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Bu sezon 29. şampiyonluğumuza ulaşacağız"

prim geliyor ona göre her şampiyonluk 1.8 milyon tl hiç yoktan iyidir şurdan çıkanlarla 10 adet daha eklesek ekstra 18 milyon tl kazanıcaz her yıl.
boşver ya olmayan yalandan şampiyonlugu

fenerin iddia ettiği 2 lig aynı sezonda oynanmış.istanbul ligleri falan da var aynı sezon oynanan.trabzonda adanada ligler kurulmuş aynı sezon!bir ülkede 1 lig olur o ligin de tek şampiyonu olur.

''mesela 1940'da milli eğitim kupası şampiyonu fenerbahçe'ydi. ama aynı yıl türkiye futbol birincisi eskişehir demirspor'du.. şimdi bu yıldaki şampiyon kim? fenerbahçe mi? eskişehir mi?

1941'de beşiktaş milli eğitim kupasını aldı. aynı yıl türkiye futbol birincisi gençlerbirliği oldu. şampiyon kim??
1942'de milli eğitim kupası yapılmadı. türkiye futbol birincisi de ordu takımı harpokulu oldu.

böyle devam ediyor bu.
aynı yıl hem milli eğitim kupasını, hemde türkiye futbol birinciliğini kazanan bir takım yok.
dahası, milli eğitim kupasında yarışan ankara takımları, ordu takımlarına asker gönderdiğinde katılmamış. beşiktaş abd turnesine çıktığı için katılmamış... ''

alıntı

tamamen saçmalık.aynı sezonda 2 lig oynanmaz.

boşver ya olmayan yalandan şampiyonlugu

fenerin iddia ettiği 2 lig aynı sezonda oynanmış.istanbul ligleri falan da var aynı sezon oynanan.trabzonda adanada ligler kurulmuş aynı sezon!bir ülkede 1 lig olur o ligin de tek şampiyonu olur.

''mesela 1940'da milli eğitim kupası şampiyonu fenerbahçe'ydi. ama aynı yıl türkiye futbol birincisi eskişehir demirspor'du.. şimdi bu yıldaki şampiyon kim? fenerbahçe mi? eskişehir mi?

1941'de beşiktaş milli eğitim kupasını aldı. aynı yıl türkiye futbol birincisi gençlerbirliği oldu. şampiyon kim??
1942'de milli eğitim kupası yapılmadı. türkiye futbol birincisi de ordu takımı harpokulu oldu.

böyle devam ediyor bu.
aynı yıl hem milli eğitim kupasını, hemde türkiye futbol birinciliğini kazanan bir takım yok.
dahası, milli eğitim kupasında yarışan ankara takımları, ordu takımlarına asker gönderdiğinde katılmamış. beşiktaş abd turnesine çıktığı için katılmamış... ''

alıntı

tamamen saçmalık

valla 2 fark önde olucaksak istediklerini çıkarsınlar farketmez

valla 2 fark önde olucaksak istediklerini çıkarsınlar farketmez
bunlar milli küme derse GALATASARAYda otu poku ortaya kor.dogal olarak bu da büyük bi saçmalık halini alır.fenerle ilgili anlatmak istediğim onların şampiyonluk sayılsın istediği zırvalıklarda 2 lig aynı sene oynanmış.burdan zaten kaybediyolar olayı....neyse boşver havlasınlar,elbet gerçi kabullenecekler

Ali koç güzellemesi yapanlar durumun Aziz'den çok farklı olmadığını ileride daha iyi anlayacaklar. Bu adam fanatik. Böyleleri kriz yönetemez. Bakmayın geleceğe yatırım yapıyoruz vs. söylemlerine kriz anlarında acil ve bol hatalı kararlar göreceğiz kendisinden. Eşyanın tabiatı bu. Bizim için büyük şans.

aziz bu herifden 50 gömlek daha lobili güçlü adam iken gs'nin lobisi altında ezildi gitti. Bu herif çok ciddi kaşınıyor buna öyle bi ders vericeğiz ki o hunharca öven taraftarı ile kafa kafaya gelicek 1 2 yıla. Sanıyormusunuz ki aziz buna rahat vericek her türlü oyunu oynayacak hiç şansı yok bu herifin.

Bunlar yakında federasyona başvuru da yapar. Şimdiden algı yapıp kamuoyu oluşturmanın derdindeler.
başvurmuş ve reddedilmişler zaten.antuda konusu vardı.bikaç yerde de gördüm haberi.istelerse 10 defa başvursunlar.kabul edilmesine yönelik bi mantık yok.öner sürdükleri argümanlar yetersz ve de yanlış.

Ülkenin her yerinde provokatör kaynıyor. Temelinde var demek ki.

Her neyse, bu sene zaten siyaset FB'ye hediye eder şampiyonluğu, yoksa FB bu kadro ile ilk 4'e giremez.

1905 1923 arasıda bizim 7 yada 8 şampiyonluk var sonraki cuma ligi istanbul ligi vs de sayılırsa 40 şampiyonluğu geçeriz hodri meydan başvuru yapsınlar bizimkilerde yapar karlı çıkarız o yüzden kuru gürültü yapıp mahkemeye taşıyamıyorlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali koç güzellemesi yapanlar durumun Aziz'den çok farklı olmadığını ileride daha iyi anlayacaklar. Bu adam fanatik. Böyleleri kriz yönetemez. Bakmayın geleceğe yatırım yapıyoruz vs. söylemlerine kriz anlarında acil ve bol hatalı kararlar göreceğiz kendisinden. Eşyanın tabiatı bu. Bizim için büyük şans.
ali yıldırım koç adı zaten.ne beklersin

1905 1923 arasıda bizim 7 yada 8 şampiyonluk var sonraki cuma ligi istanbul ligi vs de sayılırsa 40 şampiyonluğu geçeriz hodri meydan başvuru yapsınlar bizimkilerde yapar karlı çıkarız o yüzden kuru gürültü yapıp mahkemeye taşıyamıyorlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
mahkemeye taşımaları için önce mantıklı olması lazım öne sürdükleri şeylerin,mahkemeye başvururlarsa rezil olurlar.hiç bi dogruluk yok çünkü.

Üst Alt