Ali Koç, Burak Elmas ile Joan Laporta'nın Yanına Eğlenmeye Gitti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç, Burak Elmas ile Joan Laporta'nın Yanına Eğlenmeye Gitti

Ali koc ile Burak Elmas'in arkadas olmasi bir sey ifade etmez. Benim de bir tane fenerli arkadasim var adi da Oguz hatta. Bazen sinirlensem de cok iyi bir insandir kendisini severim. Fenerlilerden de nadiren de olsa iyi insanlar cikiyor onlar da zaten cimbomlularla takiliyor. Ali koc oyle bir insan demiyorum ama futbolun gelisimi noktasinda ortak cikarlarimiz varsa ayiya kanka demeyi de bilmek lazim.

☆☆☆☆

Taraftar kafasi bu heriflerde yok. Bunlarin dostluklari eskiye dayaniyor sanirim. Bu fotoya galatasarayli bir kısım taraftar sinirlenebilir terim aciklamalari ve ezeli rekabet yuzunden. Bir kısım taraftar dalga gecebilir barca baskaniyla ancak bizimle maclari oldugunda gorusebiliyor diye. Cok azınlıkta olan bi kisim taraftarda gayet normal.karsilayabilir mevzuyu. Cok fazla tepki olacagini dusunmese stada gelip maçı da izleyebilir koç. O kafada bi herif gibi biraz

Övmek icin soylemiyorum bu tabloyu
Ne eskiye dayanması burak elmas kim ali koçu rüyasında görmüştür başkan olunca yanlıyor işte başkanlığının kısa süreceğini biliyor
başkanlık sonrası kendine iş bağlantısı yapmaya çalışıyor
asıl garip olan işsiz güçsüz mevkisi makamı olmayan adamı başkan olarak koskoca Galatasaray'a seçmektir.
adam resmen klübü kendi çıkarları için kullanıyor bu kadar basit

Ben yakında Burak Elmas la televizyona çıkıp Galatasarayla Fenerbahçeyi birleştirip Galatabahçe yapıyoruz minvalinde bir açıklama bekliyorum kendilerinden.

Üst Alt