Ali Koç: "Büyük konuşmayı sevmem ama Cumhuriyetin 100. yılında şampiyon biz olacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Büyük konuşmayı sevmem ama Cumhuriyetin 100. yılında şampiyon biz olacağız"

1653643155692.png

Daha önce en uzun şampiyonluk hasreti altı sezon olan Fenerbahçe, tam sekiz sezondur şampiyon olamıyor. Sarı-lacivertliler, 2013-14'ten bu yana dört farklı takımın zaferine şahit oldu.

Galatasaray ile Beşiktaş 3'er, Başakşehir ve Trabzonspor 1'er defa şampiyonluk yaşarken, başkanlığı döneminde dört farklı takımın zaferini gören Ali Koç, buna dur demek üzere camiaya söz verdi.

Ali Koç; ”Beni biliyorsunuz büyük konuşmayı sevmem ama bu sefer hiç olmadığı kadar iddialıyım” diyerek cumhuriyetin 100. yılında ipi göğüsleyen taraf olacaklarını dile getirdi. Sabahın üçünde kendisini desteklemeye gelen taraftarların olduğunu hatırlatan Koç “Onlar yanımızda olduğu sürece daha güçlüyüz. Yeni sezonda da taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Bu sezon tribünler dolduğunda, birlik olduğumuzda Fenerbahçe’nin neler yapabileceğini herkes gördü” diyerek şampiyonluğa camia olarak yürüyeceklerini dile getirdi.

GOLCÜDE FAVORİ
Golcü arayışındaki Fenerbahçe’de listenin ilk sırasında Alexander Sörloth yer alıyor. Norveçli golcüyle prensipte anlaşan sarı lacivertliler, 12 milyon avro bonservis talep eden Leipzig’le orta yolu bulmak için görüşüyor. Bu süreç kritik zira bir daha kiralık gitmek istemeyen Sörloth da bonservisinin alınmasını istiyor. Norveçlinin alternatifi ise Portekiz 2. Ligi’nden Joao Carlos. Academica küme düşse de 27 yaşındaki sambacı 30 maçta 17 golle sezonu kral olarak tamamladı. Bonservisi Estoril de olan Carlos, Jorge Jesus’un gözdeleri arasında.

FENER'DE MUTLUYUM
Başkan Ali Koç’un “Mesut Özil ticari işleri bıraksın, futbola odaklansın” uyarısından kısa bir süre sonra kadro dışı bırakılan dünya yıldızı, bildiğini okumaya devam ediyor. Menajeri Erkut Söğüt, yaşanan krizi çözmek için Fenerbahçe yönetimiyle toplantılar yaparken, Mesut, ticaret anlaşmaları için Endonezya’da.

AÇIK KAPI BIRAKTI
Endonezya’da ticaret ve sponsorluk anlaşmaları yapan Mesut Özil, bakanlarla da görüşmeler gerçekleştirirken, Fenerbahçe’ye ilgili açıklama yaptı. “Endonezya’da bir takımda oynar mısınız” sorusuna, “F.Bahçe’yle kontratım var ve mutluyum” cevabı veren Mesut, “Oynayacak olsam Bali United’ı isterdim” dedi.

(Türkiye Gzt.)

önce Jesus'a açıklamayacağın paraları öde - açıklamayacağın transfer paralarını dök - sonra bi CL 'den elen

sonra AVL'den elen - fikstür eleştiriler arasında lige kötü başla ...

sonra al megafonu eline ali efendi.

Olurlarsa büyük başarı diye Türkiye'nin yüzüncü yılında biz şampiyon olduk diye kafa ütüleyecekler. Yüzüncü yılımızda şampiyon olduk zaferi gibi bir ütüleme olur!

Olur da şampiyon olurlarsa sırf bu sebeple formalarında ekstra bir yıldız daha olması gerektiğini söylemezler diyemiyorum.
ben söyliim "kimse umrumuzda değil biz 5 yıldızı koyacağız " mantalitesi taşınır

vakti geldiğind" bizim yıldızlarımız 10 şamp göstergesidir - 5 değil" derler . işlerine nasıl gelirse.

Başladı Aziz Yıldırım taktiklerine.

Üst Alt