Ali Koç: "Fenerbahçe ve Beşiktaş stadlarını kendi yaptı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Fenerbahçe ve Beşiktaş stadlarını kendi yaptı"

hep merak etmiştim bu Koçlar salak insanlar değildir niye aile isimlerini açık açık spora soktular diye. Ama zaman geçtikçe her şey anlaşıldı bu ali bildiğin ailenin dunkofuymuş ve fenere musallat etmişler aynı tüpçü gibi.

ankaragücü başkanı bizim başkanla telefonda konuştu diye ortalığı bulandırmaya kalkmışlardı..peki bu iki klüp başkanının bu kadar canım cicim olması etik mi?

Erwin Koeman'dan Ali Koç'u tiye alan açıklamalar geldi

"Akhisar yenilgisi sonrası başkan soyunma odasına girdi ve takıma dönerek 'Siz otobüsle gideceksiniz, biz ise kendi uçağımıza bineceğiz.' dedi."

"(Gülerek) Ama Tanrı onu cezalandırdı. Havaalanında çok sis vardı ve bu nedenle biz, kendisinden daha önce İstanbul'a vardık."

Lan olum sozde harvard mezunusun, ASY nin kullanim hakkini verdigimiz sirket yaptigi odeme ile bizim yeni stadi yapti. Devletin kasasindan bir kurus cikmadi sadece bize yeni stadin topragini verdi. Tamam futboldan anlamiyorsun hani onu anladik da ya bunu da mi anlamiyorsun harbiden?!!

Ki o da zaten papazin cayirini da inonu stadinin yerini de , tum stadlarin yerini de devlet tahsis ediyor!!

bu hayatta vizyonculara güvenmeyeceksin aga.
prandelli_olum_tehditleri_aldim_1404951429_1509.jpg

Ben demem ama biri çıkar derki be hey PELESENK Kadıköyün göbeğinde paha biçilemeyen araziyi 5 Kuruş bedelle size peşkeş çekmedilermi? Yine aynı şekilde değer biçilemeyecek Nam-ı diğer Mithatpaşa stadını arabacılara hibe etmedilermi? Galatasarayın üst kullanımı bıraktığı arsadan devlet ne kadar kâr etti bundan bilgin var mı? Velhasılı kelam Al fikoyu sok Tüpçüye, Bandır Yıldıvıma Daldır Koça!!! Katranı kaynatmakla olurmu şeker, cinsini çoğalttığım cinsine çeker ...

Bu koc denen Holdigin urenlerini boykot edin, kendi stadin yapan taraftarlari aslin sadece. bu aralar her konusmasinda bize laf atiyor, biride cikip bu pkurusuna lafi sokmuyorki.

Bi unal aysal olacakti, verecekti

Üst Alt