Haber - Ali Koç: "Futbolda ne puanlarımız hakemler tarafından çalındı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: "Futbolda ne puanlarımız hakemler tarafından çalındı"

Koca sezonda verilmeyen bir penaltilari var Ankaragücü maçında onda da daha vahim bir penaltı verilerek olay çözüldü. Hangi yüzle bunlari diyebiliyorsun. Belgesel hazirliycakmis hazırla rezil olmazsan adam değilim. Yine saçma sapan şeyler yapıp herkesin dalga geçmesini sağlıcaklar

Ben her şeyi geçtim, bu adamın karakterini falan da geçtim ama 5 puanlık fark varken benim yöneticim çıkıp şampiyonluk gitti diye ağlayıp sızlasa kafayı yerdim muhtemelen. Sen o futbolcuyu zaten stres dozu yüksek haftalardayken nasıl motive edeceksin ki şu saatten sonra? Sonuna eklemiş ligde her şey bitmiş değil diye de ilk cümlelerinde bizi şampiyon ilan etmiş, gitti şampiyonluk demiş. Muhtemelen ikincilik tehlikede, ondan bahsediyor. Gerçekten yöneticilik becerileri çok ama çok düşük birisi Ali Koç, hiçbir mantıklı hareketi, konuşması yok yıllardır.

Ben her şeyi geçtim, bu adamın karakterini falan da geçtim ama 5 puanlık fark varken benim yöneticim çıkıp şampiyonluk gitti diye ağlayıp sızlasa kafayı yerdim muhtemelen. Sen o futbolcuyu zaten stres dozu yüksek haftalardayken nasıl motive edeceksin ki şu saatten sonra? Sonuna eklemiş ligde her şey bitmiş değil diye de ilk cümlelerinde bizi şampiyon ilan etmiş, gitti şampiyonluk demiş. Muhtemelen ikincilik tehlikede, ondan bahsediyor. Gerçekten yöneticilik becerileri çok ama çok düşük birisi Ali Koç, hiçbir mantıklı hareketi, konuşması yok yıllardır.
Bence istediği şey son maça kalmadan şampiyon olmamız eminim ki bizim Sivasspor maçında şampiyon olmamızı istiyor derbiye 2 hafta olacak ortamın soğumasını istiyor aksi durum olursa o da biliyor ki bizim Ankaragücü ya da fener maçında şampiyonluk yaşamamız o koltukta kalmasını imkansız hale getirir Sivasspor maçında şampiyon olmamız ile son maç şampiyon olmamız arasında kendi tarafından göreceği tepki 1000 kat artar.

Bence istediği şey son maça kalmadan şampiyon olmamız eminim ki bizim Sivasspor maçında şampiyon olmamızı istiyor derbiye 2 hafta olacak ortamın soğumasını istiyor aksi durum olursa o da biliyor ki bizim Ankaragücü ya da fener maçında şampiyonluk yaşamamız o koltukta kalmasını imkansız hale getirir Sivasspor maçında şampiyon olmamız ile son maç şampiyon olmamız arasında kendi tarafından göreceği tepki 1000 kat artar.
Bu adamın tepkileri falan çok umursadığını sanmıyorum ben. Takıntılı bir herif, inat ederse kimse indiremez kolay kolay. Kulübü zaten kendisine bağımlı hale getirmiş ekonomik olarak. Şampiyon olana kadar kalacağım da diyebilir yani 😄

Bu adamın tepkileri falan çok umursadığını sanmıyorum ben. Takıntılı bir herif, inat ederse kimse indiremez kolay kolay. Kulübü zaten kendisine bağımlı hale getirmiş ekonomik olarak. Şampiyon olana kadar kalacağım da diyebilir yani 😄
Öyle zaten karşısına çıkmaya cesaret edecek kimse yok kulübü çiftliği gibi kullanıyor bizim için kalması daha iyi olur. :asd:

kendi taraftarlari inaniyor mu artik bu laflara - sa sa rim .

< birakalim onlari .

.

biz onumuze bakalim.her halukar da sinerji ve konsantrasyonu camia olarak elden birakmamamiz gerekiyor. dolayisiyla -*kalan maclarimiza odaklanalim....

"Ligde her şey bitmiş değil. Şunu da unutmayalım. Bu ülkede çok konuşulan hatalar TFF, MHK kim olursa olsun çoğunlukla bir takımın lehine, bir takımın aleyhine oluyor. Lehine olan takım malum takım."

"Taraftarımızın bunu göz ardı etmemesi gerekiyor. Futbolda bardağın boş tarafı hep bize denk geliyor ancak bir yerde bu şans da dönecek. İnşallah tez zamanda olur."
Göz ardı etmiyorlar zaten, etseler senin gibi bir zavallıyı o koltukta oturturlar mıydı? 5 yıl sıfır başarı, harcanan milyonlarca Euro, gelip giden bir yığın futbolcu ve teknik direktör, ödediğin yığınla tazminat, geçerliliği olmayan şampiyonluklar için yıldız isteyip gündem değiştirmeye çalışan bir kafa ama ne hikmetse kendisi dışında herkes suçlu.

Üst Alt