Ali Koç: "Kul hakkı yediler. İnsanlar intihar etti, kanser oldu, okula gidemediler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Kul hakkı yediler. İnsanlar intihar etti, kanser oldu, okula gidemediler"

1622799150396.png

Ali Koç: "Her zaman başımız dik, alnımız açık."

Ali Koç: "Bizim için daha gidecek çok yol var. Bunun hesabını soracağımız daha çok kurum, kişiler var."

Ali Koç: "Hukuken hakkımızı arama safhasındayız. Bu yolculuğun sonuna gelmiş gibi görünüyoruz. Bir iki adım daha kaldı. Fenerbahçe'nin yaşadıklarını ve bunların neler olduğunu, taraflı tarafsız herkesin kabul edeceği bir noktaya geldik."

Ali Koç: Hukuki sonuçlar ne olursa olsun, Fenerbahçe'ye yaşatılanlar, Fenerbahçe'nin ve milyonlarca taraftarının yaşadıkları, hiçbir hukuki sonuçla ölçülemez. Fenerbahçe açısından üzülerek söylüyorum tarihi bir gün. Keşke bu günleri yaşamasaydık.

Ali Koç: Kul hakkı yediler. İnsanlar intihar etti, kanser oldu, okula gidemediler. Allah bu günleri bir daha Türkiye'ye göstermesin. Çocuklarımız ve torunlarımız bir daha bu işlerle uğraşmamalı.

Ali Koç: "Allah, bugünleri Türkiye'ye bir kez daha göstermesin. Bu insanların bu kadar güç sahibi olmaları, devletin kılcal damarlarına sızarak istedikleri her şeyi yapacak hale gelmeleri... Nasıl müsaade edildiyse, bundan yeterince ders alınması lazım."

Fenerbahçe Avukatı Naim Karakaya: "3 Temmuz operasyonu bugün itibariyle sonlanmıştır. Hukuk dışı odaklar tarafından yapılan operasyon sonrasında Fenerbahçe'nin masum olduğu ispatlanmıştır."

O günlerde kameraların karşısında bizi dusuyunn diye aglayip kapali kapilar arkasinda yalvar yakar takimini kurtarmis yoneticinin beyani.

28nci sampiyonluk zirvasi bitti simdide taraftarını söğüşlemek için yeni bir yol mu bulundu? Gelecek birkaç sene oraya buraya basvuracagiz, hakkimizi alacağız vs vs gibi palavraya başvurabilirler

sanki bütün fenerlilerin cokta s.deydi millet akillandi artik, artik fanatik taraftari zor bulursunuz, yalanda göz boyama transferler hesapsiz kitapsiz, günü kurtarmak, ben sahsen yemiyorum artik bir gs taraftari olarak. vallahi basketboldan daha cok heyecan duyuyorum, efes basarisida olsa bana keyif veriyor.

Üst Alt