Ali Koç, Kulübün Kasasına 100 Milyon Euro Aktaracak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aaa.jpg

Aziz Yıldırım'ın 20 yıllık başkanlık dönemine son veren Ali Koç, Fenerbahçe'nin yeni başkanı oldu. Fenerbahçe Kulübü'ne mali yardımda bulunacağının da sözünü veren Ali Koç, kulübün kasasına 100 milyon Euro koyacak

16 BİN OYLA BAŞKAN SEÇİLDİ

Fenerbahçe'de tarihi seçim sona erdi ve Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkanlığa Ali Koç seçildi. Ülker Stadyumu'nda yapılan seçimde 38 sandıkta kullanılan 20 bin 736 oyun 16 bin 92'sini alan Ali Koç sarı lacivertli kulübün 37'nci başkanı oldu.

İŞTE ALİ KOÇ'UN SERVETİ...

Fenerbahçe'ye başkan olması halinde kulüp kasasına 100 milyon euro ekleyeceğini söyleyen Ali Koç'un serveti merak ediliyor. Forbes'in 2018 verilerine dayanarak yaptığı açıklamaya göre Ali Koç'un net servetinin 850 milyon dolar olduğu belirtildi.

Ünal Aysal geldiğinde de öyle diyorlardı pehh.
2e77cb8fead90985cb8c4b0f1a6faeff.gif

Babasından istemiştir parayı dayak yemiştir sonra bir de eniştesi inan kıraçın elinden geçmiştir

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ünal aysal gelmişti 80 yaşına o bile 100 milyon koymadı. aslında para koyduğu bile şüpheli zaten. sermaye arttırımı hisse satışları filan öyle idare etti durumu

Uefa sirketlere de sahsi enjeksiyonunu kabul ediyor fakat mevcut borc stogunu eritmek amaciyla kullanabiliyorsun , ffp yi delmek icin konulan rakamsal limitleri asmak icin kullanamiyorsun

Ornegin ndiaye satilamadi , borclar var oyunculara , uefa ile de gorusmen var , atiyorum albayrak para verip bu oyuncularin borclarini kapatabilir

Ama albayrak cok param var helal olsun GS ye diyip , 65 milyon euro kotamiz doldugunda cebinden para koyup 10 milyona oyuncu getiremez

Uefa sirketlere de sahsi enjeksiyonunu kabul ediyor fakat mevcut borc stogunu eritmek amaciyla kullanabiliyorsun , ffp yi delmek icin konulan rakamsal limitleri asmak icin kullanamiyorsun

Ornegin ndiaye satilamadi , borclar var oyunculara , uefa ile de gorusmen var , atiyorum albayrak para verip bu oyuncularin borclarini kapatabilir

Ama albayrak cok param var helal olsun GS ye diyip , 65 milyon euro kotamiz doldugunda cebinden para koyup 10 milyona oyuncu getiremez
Yok o geçici oluyor üstat kasa kolaylığı olarak zira uefa talimatnamesi çok açık...İzin yok sadece nasıl olur sermaye arttırırsın yahut şirketin bir gayrimenkulü yahut menkul değerini ücreti mukabilinde derneğe aktarırsın başka türlü olmaz...Ve tabii ki sponsorluk...

Bir 20 yıl da bununla gidecek demektir. Parayı veren feneri alıyor. Fenerliler de kendinden geçiyor ve parayı verene tapıyor. Hayal aleminde yaşıyorlar. Hiç adam olmayacaklar.

Yok o geçici oluyor üstat kasa kolaylığı olarak zira uefa talimatnamesi çok açık...İzin yok sadece nasıl olur sermaye arttırırsın yahut şirketin bir gayrimenkulü yahut menkul değerini ücreti mukabilinde derneğe aktarırsın başka türlü olmaz...Ve tabii ki sponsorluk...

Mantigi suymus benim dedigimin , para kazanamamis olsan bile faaliyetler sebebiyle , oyuncu maaslari vs odenmesi birinci oncelik oldugu icin sahsi destek dahil her odeme kabul ediliyormus

Emniyet subabi da suymus , nasilsa belirlenen limitleri asmayi (sahsi parayla) yasakladiklari icin , hatta anlasma yaptiklarinda faaliyetlerden kazanilan para artsa bile maas butceni sabit bir rakamda tutmak zorunda kalabiliyorsun , bunu asmak icin sahsi para kullanamiyormussun

Bana da mantikli geldi , cunku sahsi para kullanmayi tamamen yasaklarsan , "iyi o zaman madem yasak , madem ceza alacagim , surundurene kadar oyuncularin paralarini odemem , bunu bana yaptiran sensin uefa" deme hakkin doguyor

Uefa bunu da dusundugu icin olsa gerek boyle bir esnek model gelistirmis kendince

Üst Alt