Ali Koç: "Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı siz büyütüyorsunuz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı siz büyütüyorsunuz"

Ali Koç açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: "Kural hatası gündemde, itirazımız da olacak. Bize verilen süre çerçevesinde incelememizi yapıyoruz. Bir tanesinde görüntü sıkıntımız oldu, yayıncı kuruluşa da teşekkür ediyoruz yardımcı oldular."

Bize göre kural hatası var. Bir tanesi açık değil. Başvurumuzu yapacağız, zaman ne gösterir göreceğiz. Başvuru yapmamak sorun olur. Hukuki süreç ne zaman tamamlanır bilmiyorum, o TFF'nin kararı.

Şimdiden görüyorum ki algı operasyonları başlamış bile. Türk futbolu ne yazık ki yıllardır, özellikle son yıllardır algı operasyonları üstünden yönetilmeye çalışılıyor. Biz de Fenerbahçe olarak az ve öz konuşmaya çalışıyoruz."

Çok fazla hakem hatası yapılıyor demek için erken. Bence vahim olan kısım TFF üstünde baskı yaratmak için gereksiz polemikler yaratılıyor. Enteresan bir dönemden geçiyoruz.

Kim ortalığı ateşe çeviriyor ortada. Direkt benim ya da bizim yaptığımız bir şey varsa ona sor ama biz mümkün olduğunca dışarda kalmaya çalışıyoruz.

Avrupa kulüpleri neler konuşuyor, biz neler konuşuyoruz. Bizim ülkemizde yok tweet 19.05'te atılmış. Bununla ilgili bir şey konuşacaksak bir insanın nasıl sicili bu kadar bozuk olabilir, hem futbol hem antrenörlük hayatında bu kadar ceza alabiliyor?

Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, bu olayı sizler büyütüyorsunuz. Federasyonun üzerinde baskı yaratmak için gereksiz polemikler üretiliyor. Ayrıca şu an çok fazla hakem hatası ver demek için erken. "

Sicili bozuk diyene bak. Tescilli şikeci şerefsizler. Abdürrahim ve Cengiz cevap verebilir mi peki? Zor. Cengiz buna cevap verirken bile Türkiye'nin en büyük işverenlerinden biri diyerek yağ yakıyor. Terim de dayanamayıp kendisi cevap veriyor. Sonuçta ceza alıyor. Olan takıma oluyor.

Üst Alt