Haber - Ali Koç: "Rizespor'a Allah sabır versin. Galatasaray'ın Rize'deki maçlarında hep farklı olaylar var!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
o degilde erden baskanın acıklamalarına yaklasamıyor bile yanıt veremıyor ,elimizdeki belgeler nasıl güclüyse sacma sapan acizce sacmalıyor

rizeden koymuşsuz kadıköyden hissedilmiş.

sen geç rizeyi falan takımın hali ne koçç geçen seneki gibi berbat takım büyük maçlarda sıçıyorsunuz. nerede eski aziz yıldırımın baskın fenerbahçesi yapamıyorsan zorlamaa

Ali Koç: "Rize'de itme oluyor, faulü vermiyor, gol oluyor. Sonra Ferdi'yi itiyorlar, penaltıyı vermiyorlar. 'İtmeye faul vermemem lazım' diyorlar. Görüyorsunuz değil mi zincirleme etkiyi! Hep bizim aleyhimize nedense, Galatasaray'ın da hep lehine!"

Ali Koç: MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu'nun karakteri zayıf. Bu bir gerçek, yorum değil, bu bilgi. Bu arkadaş mevki, makam seviyor. Onun için verilen her görevi yerine getirir. O da Ege Bölgesi'nden, Denizlili. Kim bunun başı kardeşim. Tolga Özkalfa ortaya çıkıyor.

Ali Koç: Rize'de itme oluyor, faulü vermiyor, gol oluyor. Sonra Ferdi'yi itiyorlar, penaltıyı vermiyorlar. 'İtmeye faul vermemem lazım' diyorlar. Görüyorsunuz değil mi zincirleme etkiyi!

Ali Koç: Ben Büyükekşi'nin yerinde olsam bu olayı çözene kadar Riva'dan çıkmam, gece gündüz orada yatarım. Duşumu da orada alırım. Bu adamı da korumaya alırım. Fenerbahçe lehine karar verdiğim için cezalandırılıyorum, mesleği bırakıyorum diyor adam.

Ali Koç: Ey Fenerbahçe camiası ayaklanın! Sosyal medyadaki arkadaşlar, bir maç sonrası yemediğimiz hakaret kalmıyor. Bakın neler dönüyor!

Ali Koç: Serkan Olguncan, yine yardımcı hakem. Fenerbahçe-Gaziantep maçı, sezonun ilk maçı yanılmıyorsam. Hakemi ikaz ederek Abdulkadir Bitigen'e penaltı verdiriyor, karar VAR'dan dönüyor. Yorumcular, net penaltı ve bu pozisyona VAR karışamaz diyor.

Ali Koç: Serkan Olguncan, haftalarca maç almıyor. 13 Ağustos-25 Eylül arası maç almıyor. VAR'da kim var? Malum karakterler. Serkan Tokat, Alper Ulusoy aralıksız şekilde maç almaya devam ediyor. Sayın Büyükekşi, doğru mu söylüyorum, yanlış mı?

Ali Koç: Ege'nin başı İstanbullu bir hakem. O gelecek.

Ali Koç: Serdar Tatlı, TFF'ye bir mektup bırakıyor. İçeriğini TFF'den bilen yok, merak eden de yok. Serdar Tatlı, 3 hakemden bahsediyor, 'Bu hakemlere kesinlikle maç verilmemeli' diyor. MHK başkanının bıraktığı mektupta 3 hakemin adını veriyor. Ben biliyorum bu hakemleri.

Ali Koç: İsimlerini vermeyeceğim. Bilgi güçtür. Sayın Büyükekşi, bu mektubu gördünüz mü? Size daha önce sormuştum. Bu mektubu kamuoyuyla paylaşmanıza engel bir durum var mı? Bu 3 hakem, şu an yoğun bir şekilde maç alıyor.

Ali Koç: Ülke futbolunun ayağa kalkması lazım. Sayın TFF Başkanı Büyükekşi, bu mektubu gördünüz mü? Evet, hayır. Bu mektupta bahsedilen 3 kişi hala maç alıyor. 5 ay ceza değil bunun cevabı, 850 bin TL ceza değil bunun cevabı.

kendi beceriksizliklerini, kötülüklerini bizim gücümüz gibi göstermesi hoşuma gidiyor. en azından tff'de, mhk'de, pdfk'da filan hakikaten bi hükmümüz varmış gibi görünüyor. halbuki şov orda yapılıyor, bizim işimiz top oynamak. aliş'le oynadığımız için de kumbarayı kırıp sinir krizi geçirmesi normaldir.

Üst Alt