Ali Koç: "Şartlar ne olursa olsun başkanlığa adayım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Şartlar ne olursa olsun başkanlığa adayım"

Ali koc dedigimiz kameralara bizi dusurun aha mektup getirdim diyip federasyon baskanina gidip bokunuzu yiyim abi dusersek ne yapariz diyen adam degil mi yahu

Bu kadar zenginleri var bir dünya destek alıyorlar Ülker'inden Ferit Şahenk'ine ama yinede bizimle rekabet edemiyorlar hep altımızda kalıyorlar senaryo tam tersi olsaydı Ülker'den zengin iş adamlarından desteği Galatasaray görseydi nolurdu bilemiyorum.

Bir kere Cem Uzan yardim etti Jardel hamlesiyle onda da Real'e cakip Super Kupa aldik

Demek istikrarli sekilde destek cikilsak final bile oynardik cl'de

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bize sadece değil her aklı selim kulübe zengin değil işi bilen başkan ve yönetimlere ihtiyacı var. Zengin meşur muş hepsi lay lay lom gereksiz etkenler.

Memur maaşlı elit eğitimli tam teşekküllü spor yöneticisi bin tane ali koç ve Aysal ı yok eder bu sektörde. Avrupa da spor bizim ülkenin bukadar uzak ara önde olmasının baş nedeni de budur zaten.

Simdi acik olmam gerekirse Ali Koc hamlesi her turlu rekabet acisindan bizim aleyhimize olur. Basarili olur mu olmaz mi bilemem ama vizyonu genis adam. Twittera gore daha bugun Arsenal ve Ingiltere futbol federasyonunun eski baskan yardimcilarini agirlamis. Demek istedigim ailesi ve serveti yuzunden uzaklara ulasan guclu bir bagi var. En kotu basarili olmasa bile azda olsa sempati toplar Aziz'e bakarak.

Eger tutarsa bizim Dursun falan yaninda hamamoglani gibi kalir. Koclarin devlet ile arasi nasil bilmiyorum ama bu ulkede zengine , gucluye tapilir. Devlet Ali Koc'un ricasiyla fbnin borc olayini halleder. Bizde asetlerimizi sattigimizla kaliriz

Sosyal medya Ali Koc'a buyuk destek var ama kongrede Aziz'in kopekleri basarili olur mu bilemem. Cunku fb camiasinda ciddi bir Aziz nefreti olusmaya basladi. Aziz'de kendi taraftarina kopek muamelesi yaparak Ali Koc'un ekmegine yag suruyor. Bakalim neler olacak...

Ama kongreyi Ali Koc'ta , Aziz'de kazansa sasirmam

Bize sadece değil her aklı selim kulübe zengin değil işi bilen başkan ve yönetimlere ihtiyacı var. Zengin meşur muş hepsi lay lay lom gereksiz etkenler.

Memur maaşlı elit eğitimli tam teşekküllü spor yöneticisi bin tane ali koç ve Aysal ı yok eder bu sektörde. Avrupa da spor bizim ülkenin bukadar uzak ara önde olmasının baş nedeni de budur zaten.

Imza

Bilmem farkındamısın ama burası avrupa değil burası türkiye. Bu ülkenin dinamikleri farklıdır. Başkanın maddi manevi güçlü olması kulübünde güçlü olmasında en büyük etkenlerden biridir. Aziz bu kadar berbat bir başkan olmasına futbol takımına sürekli müdahale edip batırmasına rağmen medyayı ve hakemleri sürekli baskı altına alarak(şikeyi söylemiyorum bile) her sene ilk ikiye oynamayı başarabiliyor fener. Bu ülke Tayyip gibi insanların ülkesi ne yazıkki yani sen istersen camianın başına beckenbauer cruyff ikilisini getir sos olarakta platini gelsin ekonomik olarak güçlü insanlar değillerse bir cacık olmaz.

Son düzenleme:
Bilmem farkındamısın ama burası avrupa değil burası türkiye. Bu ülkenin dinamikleri farklıdır. Başkanın maddi manevi güçlü olması kulübünde güçlü olmasında en büyük etkenlerden biridir. Aziz bu kadar berbat bir başkan olmasına futbol takımına sürekli müdahale edip batırmasına rağmen medyayı ve hakemleri sürekli baskı altına alarak(şikeyi söylemiyorum bile) her sene ilk ikiye oynamayı başarabiliyor fener. Bu ülke Tayyip gibi insanların ülkesi ne yazıkki yani sen istersen camianın başına beckenbauer cruyff ikilisini getir sos olarakta platini gelsin ekonomik olarak güçlü insanlar değillerse bir cacık olmaz.
Evet burası Türkiye ve bu tür saçma dolan düşünceler sayesinde kulüpler borç batağında olup hiç bir başarısı yok dünyada br uefa kupası hariç.
Borcun olur da bir ilerleme bir yerin olur futbol dünyasında. Bu zengin iş adamları yalanı Türkiye'de cahil eğitimsiz ve bilinçsiz taraftarı uyutmak adına ideal bir yöntem. Höö adam koç Höö aysal yok bilmem aziz ali Şen. Allloooo ne dinamiği yahu. Kulüplerin altına dinamit yerleştiriyorsunuz bu yolu izleyerek. Her şey ortada bide üstelik arkadaş.

Evet burası Türkiye ve bu tür saçma dolan düşünceler sayesinde kulüpler borç batağında olup hiç bir başarısı yok dünyada br uefa kupası hariç.
Borcun olur da bir ilerleme bir yerin olur futbol dünyasında. Bu zengin iş adamları yalanı Türkiye'de cahil eğitimsiz ve bilinçsiz taraftarı uyutmak adına ideal bir yöntem. Höö adam koç Höö aysal yok bilmem aziz ali Şen. Allloooo ne dinamiği yahu. Kulüplerin altına dinamit yerleştiriyorsunuz bu yolu izleyerek. Her şey ortada bide üstelik arkadaş.

Sen benim ne demek istediğimi anlamadın sanırım. Ben kulüplerin basına futboldan anlamayan kocabaşların gelmesini ve bu işten çıkar sağlamalarını istiyorum demedim. Benim demek istediğin senin dediğin tarz adamlara bu ülkede asla sabır gösterilmez. Dolayısıyla söz konusu kişi maddi manevi anlamda güçlü değilse başarısız olmaya mahkumdur en ufak hatasında arkasına teneke bağlarlar. Bu sadece başkan olmaklada ilgili değil. En basit örneği milli takım. Milli takımda Terim'e gösterilen sabrın ve töleransın 10'da 1'ini hiçbir teknik adama göstermezler çünkü Terim hem maddi hem manevi anlamda çok güçlü bir insan RTE bile arkasında adamın. Euro 2016'da Türkiye gruptan bile çıkamıyor ona rağmen dünya kadar prim dağıtıldı ve bütün futbol camiası Terim'in arkasında Muhabirler soru sormaya bile çekiniyor Mehmet Demirkol'u dövmekten beter etmişti adam Arda ile ilgili soru sordu diye. Zaten Türkiye'de anadolu takımlarının başarılı olduğu dönemlere bakarsan ya belediyeler ya devlet ya da zengin iş adamlarının arkadan iteklediği dönemlere denk geliyor. Adam gibi kurumsal işinin ehli adamları Başkanlığa ve Yönetime getiripte uzun vadede başarılı olabilen bir kulüp hatırlamıyorum ben Türkiye'de.

Bu işlerin parayla olmayacagını hala anlamadılar Gs lisesini sevmesemde lobisi kuvvetli universitemizde dünyada sayılı üniler arasında para dan ziyade lobinde iyi olacak

hıncal basgana katılıyorum paralı köpekleri biraz sakinleştirmek için yapılan bi açıklama. konyadan gelen 3 puanda öyle.

Burda yazılanlar lafta sadece bırakmayıp titizlikle üstünde durursa ciddi ciddi önemli seviyeye taşırlar kendi kulüplerini. Mali tablolarını hilesiz düzeltmeleri imkansız bence ama. Bizimkilerde Riva Florya bilmem konuları iyi değerlendirerek özelikle alt yapıyı elit üst seviyeye getirmeli. Altyapı konusunu Türkiye'de kültürel seviyesinden dolayı en iyisini biz yaparız diye düşünüyorum halen.

Ali Koç bombayı patlatıyor! || Ajansspor.com

Burda yazılanlar lafta sadece bırakmayıp titizlikle üstünde durursa ciddi ciddi önemli seviyeye taşırlar kendi kulüplerini. Mali tablolarını hilesiz düzeltmeleri imkansız bence ama. Bizimkilerde Riva Florya bilmem konuları iyi değerlendirerek özelikle alt yapıyı elit üst seviyeye getirmeli. Altyapı konusunu Türkiye'de kültürel seviyesinden dolayı en iyisini biz yaparız diye düşünüyorum halen.

Ali Koç bombayı patlatıyor! || Ajansspor.com
Offf bu ne yaa çok uykusuz geceler bekliyor hepimizi 5nci yıldızı ilk kim takar sorusu ortadan kalkar ali koç gelirse.
3 Temmuzun acısı fena çıkacak

Adam beko ile ortak çalışıyormus Barcelone taktiği gelecekmiş . Diğer yandan Arsenal, Tottenham, Liverpool gibi kulüplerde futbol direktörlüğü yapan Damien Comolli*ile görüşmeler başlamış İstanbul'a gelmiş.

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Offf bu ne yaa çok uykusuz geceler bekliyor hepimizi 5nci yıldızı ilk kim takar sorusu ortadan kalkar ali koç gelirse.
3 Temmuzun acısı fena çıkacak

Adam beko ile ortak çalışıyormus Barcelone taktiği gelecekmiş . Diğer yandan Arsenal, Tottenham, Liverpool gibi kulüplerde futbol direktörlüğü yapan Damien Comolli*ile görüşmeler başlamış İstanbul'a gelmiş.

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Caroll'a 48 milyon pound veren comolli baskan :D

Üst Alt