🍍 ali koç - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Koç ailesi nasıl böyle konuşmasına izin verip itibarlarının düşmesini engelemiyorlar anlamıyorum kendisi ya aşırı fanatikliginden ve başarısızlıgından dolayı gözü dönmüş ne dedigini bilmiyor yada o kadar kaliteli okullarda okumasına ragmen kalitesiz bir insan

Koç o dönem gerçekten Divan otele adam aldı, polisin girmesine de izin vermedi, hatta o dönemlerde RTE konuşurken güldüğü bir konferans bile var, yani muhalif bakış açısındaydı ya da kendisini öyle gösteriyordu.

BJKlilere menemenci denilme sebebi de feda sezonunda Samet Aybaba'nın maç sonu "gidicez menemenimizi yiyicez." açıklaması.
Bu istanbul united ciddi miydi peki üstat? Hangi akla hizmet böyle bir şey olabilir? Buna dahil olmadılar diye bir de ismail ağaya gitti diye mi bizim taraftar ultraslanın fişini çekti doğru dediklerine bile yanlış diyorlar artık?

Temsili değildir.

Ali Koç :

x1080

Istanbul United olayı için ciddi bir adım atılmadı o mevzu temelde bir fotoğraf
Yani boş liboş bir girişim idi? Bu arada gerçekten tarihi postlar atıyorum geçen ali sami yen stadı hakkında attım... Okudun mu üstat?

Ben de size merak edilen bir şeyi yazacağım hani hep başkanın floryadaki makamının arkasında pos bıyık bir kel portre var ya bazen televizyon programlarında olur istisnasız görüntü çıkınca hep çevremdekiler dikkat kesilir süpriz olsun şimdi çayımı bitireyim yeni doldurup atacağım ;) üstat...

Yani boş liboş bir girişim idi? Bu arada gerçekten tarihi postlar atıyorum geçen ali sami yen stadı hakkında attım... Okudun mu üstat?

Ben de size merak edilen bir şeyi yazacağım hani hep başkanın floryadaki makamının arkasında pos bıyık bir kel portre var ya bazen televizyon programlarında olur istisnasız görüntü çıkınca hep çevremdekiler dikkat kesilir süpriz olsun şimdi çayımı bitireyim yeni doldurup atacağım ;) üstat...

Olacak bir şey değildi zaten.

Bence part part yaz, gördüm de okuyamadım. Kısım kısım yazarsan en azından okumak için gereken vakti paylaştırabiliriz.

Üst Alt