🍍 ali koç - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EPt059yWkAceUbJ

Koç: "Şampiyonluk yürüyüşünü büyük bir kararlılıkla sürdüren takımımız sorumluluğunun farkında. Her maçını bir final olarak görerek çalışıyorlar. Şu an itibarıyla, son haftalardaki oyunumuzla herkesin gözünde ligin en iyi futbolunu oynayan ve favori olan ekip konumundayız."

Koç: "Takımdaşlık, ekip uyumunun her hafta daha ilerlemesi bizi de çok memnun ediyor. Şampiyon olacağımıza gönülden inanıyoruz. 14 haftamız kaldı. 14 hafta boyunca zor maçlarımız var. Zaman zaman da istemediğimiz sonuçlar alacağız."

Koç: "En büyük gücümüz taraftarımızdan ricam, 29. şampiyonluk yolunda destek vermeleri. Sadece bir taraftar olmayarak, sadece stadyumlarda değil her an her yerde sahip çıkıyorlar bize. Geleneksel ve sosyal medyada, her türlü durumda."

Koç: "Hocamıza, teknik kadromuza, takımımıza ve ilahi adalete sonuna kadar inanıyoruz. Bu yolun sonuna kadar her şeyi yapacağımızdan emin olmanızı istiyoruz. Son toplantımızdan bu yana yoğun, hararetli ve hareketli olan bir süreç yaşandı."

Koç: "Biz göreve geldiğimizden beri gerginlik ve kaostan özenle uzak durmaya çalıştık. Daima büyük resme odaklanan, ülke futbolunun bugününe ve geleceğine odaklanan bir şekilde çalışıyoruz."

Koç: "Harcama limitleri, yeniden yapılandırma gibi konularda hep resmin bütünüyle ilgilendik. Sesi çok çıkanın haklı görüldüğü, önce ben diyenlerin istediklerini aldıkları futbol iklimi bizi farklı hareket etmeye zorluyor."

Koç: "Biz Fenerbahçe olarak gereğini yapmak konusunda bir an bile tereddüt etmeyiz. Gözümüzü bile kırpmadan her türlü mücadeleye gireriz. Son dönemde sorduğum sorular karşısında aldığımız reaksiyonlar bunları sormak konusunda haklı olduğumuzu bize gösterdi."

Koç: "Cumhurbaşkanımızın buraya teşrifleri sonrası yaşanan süreçte dikkat çeken olaylar yaşanmaya başlandı. Kulübümüz, bazı çevrelerin hedefi haline geldi. Bazı kendini bilmez medya mensupları bizi ve Cumhurbaşkanımızı karşı karşıya getirmek için yoğun çaba üstlendiler."

Koç: "Kesinlikle Cumhurbaşkanımıza, iktidar partimize ya da başka bir siyasi partiye bir tutumumuz olmamıştır, olmayacaktır. Fenerbahçe siyasetin bir yerinde konumlandırılmaya çalışılmamalıdır. Fenerbahçe her siyasi görüşü barındırır ama bunların etkisi altında kalmaz."

Koç: "Hem kulübümüzün hem de özellikle şahsımın, sosyal medya ve geleneksel medyada kara propaganda haline getirilmesi durumu var. Sosyal medyada bot hesaplarla 3-5 bin tweet atarak algı oyunu yapmak kolay."

Koç: "Son 3 ayda 24 defa olumsuz gündemler başlığı altında trendtopic yapıldık. Hayatın olağan akışına aykırıdır. 3-4 günde bir olumsuz başlıklar altında itibar saldırısına maruz bırakıldık. Bunu hayatın akışıyla izah edebilmek mümkün değildir."

Trabzonspor hakkındaki açıklaması özelinde Ali Koç: "Localar, devlet bankalarından kredilerle ilgili söylediklerimin tümünün arkasındayım."

Koç: "Bizim Antalya'da bahsettiğimiz sırtını devlete dayama mevzusu, emsali görülmemiş bir durum. Bugün elimizde olan bilgilerin ve bilin ki elimizde çok bilgi var, yeri ve zamanı bu değil. Sayın Ağaoğlu ile her zaman karşılıklı bu konuları konuşmaya hazırım."

Koç: "Biz iyiye iyi, yanlışa yanlış, kötüye kötü demeyi ilke edinmiş bir yönetim kuruluyuz. Trabzonspor kulübü, büyük kulüplerden çok daha az bütçeyle yarışmakta ve genç oyuncu oynatmaktadır. Bunun da ne kadar önemli ve başarılı olduğunu Sayın Ağaoğlu'na söylemişimdir."

Koç: "Bizim haklı olduğumuz zaman haklı kalmamızı isteyen çoğunluk yok. Bizim tek çaremiz canlı platformlarda herkesin eş zamanlı birlikte izleyebileceği platformlarda duygularımızı düşüncelerimizi belirtebilmek. Kulüp başkanlarıyla bir araya gelme çağrımı yineliyorum."

Koç: "Bazı siyasiler, buranın altını çizerek söylüyorum. Devletimizin gücünü kullanarak ilgili kulübe ne kadar maddi destek sağladıklarını gerek kendileri, gerek de camianın ileri gelenleri, yaptıklarından övünerek, hiç sakınmadan ifşa etmekten kaçınmıyorlar."

Koç: "Tabii ki hepimiz küçükken bir takımı tutuyoruz. Belli bir mevkiye geldikten sonra bu kadar açık bir şekilde ifade etme lüksümüz olmuyor. Toplumu, vicdanları huzursuz etmemek adına. Hakemler, TFF, kurullar etkilenebilir."

Koç: "Sayın Cumhurbaşkanımızın savunduğu sporda eşitlik ve tarafsızlığın herkes tarafından anlanması elzemdir."

Koç: "Fenerbahçe karşısındaki medya grubu, devletimizle bizi karşı karşıya getirmek istiyor. Kulübümüzü ve şahsımı başarısız kılmak, bir takımı şampiyon yapmak istiyorlar."

Bu ülke tarihi boyunca ilk defa bu kadar sahip çıkarken, diğer taraftan başka takıma bu kadar olumsuz propagandaya sahne oluyor. Geçen maçtaki pozisyonlar Fenerbahçe'nin karşısında olsa ne olurdu, bunu düşünmenizi istiyorum."

Koç: "Vedat'ın attığı golde Kruse kaleciye dokunmuyor, golümüz sayılmıyor. Aynılarını biz yaşasak ne 'Fenerasyon' kalırdı, ne Zorlu toplantısı, ne TFF başkanı Fenerbahçeli, ne de MHK başkanı Koç çalışanı kalırdı... Biz bunlarla mücadele etmeye çalışıyoruz."

Koç: "Taraftarlarımızdan ricamız, ana hedefi Fenerbahçe başkanını başarısız kılmak ve dolayısıyla Fenerbahçe'yi başarısız kılmak olan medya grubunu ciddiye dahi almayın, kafanıza takmayın."

Koç: "TFF, Fenerasyon deniyordu değil mi? Bizi şampiyon yapacaklardı değil mi? Özellikle son dönemde fikir ayrılıkları yaşadığımız TFF var. TFF, görev süresi boyunca verdiği veremediği, bazen de nasıl verdiğini mantığa sığdıramadığımız kararlarıyla gündemde."

Koç: "Hakem atamaları... Kazandığımız 11 maçının 9'u bir sonraki hafta sahada yer almadı. Sorduk, niye böyle oluyor. Anlattılar, kendilerine göre bir mantık sundular."

Koç: "Geçmişte bize verilen rakam, bir denkleştirme mantığıyla geri alındı. Biz hep transfer limitinin altında tutulduk. Sadık'a çok teşekkür ediyorum. Maaşından küçük bir kısım feragat etti ve Falette'i transfer ettik."

Koç: "Nihat Bey kimle yaptığı görüşmeden sonra limiti yukarı çıkardıklarını açıklamadı. Bize söyledi ama neden basına söylemiyorsunuz?"

Koç: "Zorlu'da başka başkanlarla da görüştüğünü söyledi. Bunu neden daha önce söylemiyorsunuz? Keşke diğer başkanların kim olduğunu da açıklasa."

Koç: "Nihat Bey, TFF başkanı olmadan önce hakem hatalarının olduğu haftalarda bir maç sabahı bir gazeteye 'Ben federasyona kefilim.' diye beyanat vermişti. Aynı hafta bizle de tam tersi konuşmuştu. Bu Nihat Bey, bilen bilir."

Koç: "Kulüpler Birliği olarak birçok çözüm önerisi gönderiyoruz ama bakıp incelemiyorlar bile. Sorunları biriktirmeyin, bıçağın kemiğe dayanmasını beklemeyin. İstifası konuşuluyor, ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Dost ortamında bunu söylemeyin. Gazeteciler boşuna yazmıyorlar."

Koç: "Sayın Cengiz bizimle ilgili konuşuyor, biz cevap verince de Ali Koç sataşıyor oluyor. Bizim puanımızın silinmesine kafayı takmış. Diğer kulüplerden örnek veriyor. Sapla samanı karıştırıyor. Onlar ödemelerin yapılmamasından dolayı silinen puanlar."

Koç: "Kendisinin hızına yetişemiyoruz. Kendisini anlamak da zor. Kimi zaman yemeklerden kimi zaman hayvanlar aleminden benzetmeler yapıyor. Anlaşılmayınca da şaka yaptım diyerek işin içinden çıkıyor. Çıkalım televizyonda konuşalım. Kulüpler için de üç beş kuruş para kazanırız."

Koç: "Oyun oynanırken kural değişir diyip duruyor. Sırf sizin için geçen sezon talimat değişti. Hak mahrumiyeti cezası alan kişiler müsabakalara iştirak edemez. Sayın Cengiz 150 gün ceza alıyor. Federasyondan mektupla yardım istiyorlar ve bu madde değişiyor."

Son düzenleme:
Yat kalk reisin fenerli olmasına dua et.yoksa trabzon lobisi çoktan defterini dürmüştü yalı çocuğu.
Erdoğan olmasa lig düşmüşlerdi bu yapılandırmayı da ali koç istedi diye çıkardılar adamlar 1 senede 20 yıllık borç kadar borç yapınca yetmedi. Ali Koç tam bir mal resmen Can Kıraç koç holdingi kurtarmış bundan bu vesileyle üstad-ı azamı tekrar anmak istiyorum müsaadenizle;

1581195494920.png1581195494920.png

Üst Alt