Haber - Ali Koç'tan Devleti Hedef Alan Skandal Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç'tan Devleti Hedef Alan Skandal Açıklamalar

Yani normal şartlarda bu söylemin en azından sorulması lazım ne demek istedin diye ama bunu yapacak siyasi irade yok şu an.
Valla bimiyorum ama önüne gelene, VAR operatörüne, uçan kuşa bile fetöcü diyen bir zihniyet var. Birilerinin buna dur demesi gerekiyor. Varsa belgeleri açıklasınlar.

Fetö demek, vatan hainligi demektir. Öyle şike yapmaya benzemez.

Ali Koç: Bize operasyonlar hep şubat ayında yapılıyor. Ersun Yanal döneminde 22. hafta, şampiyonluğun en büyük adayıyız. Ondan sonra 7 maçta 21 puanın 18'ini kaybediyoruz. Bu hayatın normal akışına bile aykırı.

Muhalefet tarafindayim ama bu secimlerde bu muhalefet kazanirsa.Fener için herseyi yaparlar.Al birini vur ötekine.Kk aday olma..

Ali Koç:

▪️İyi ki bu MHK gitmiştir.
▪️Net gol olan pozisyonu, 'ele çarptı' diye vermedin. Peki sen bunu görüyorsun, diğerlerini niye görmüyorsun? Görmüyorlar, çünkü görmek istemiyorlar.

Ali Koç: "İngilizce ve Türkçe bilmeyen hocamız, hakeme Portekizce, '(Faul, içeride de değil dışarıda. Neden faulü vermiyorsun) dedim' diyor. Çat kırmızı kart. Herhalde CV'sine yazar hakem arkadaş, 'Ben Jesus'u oyundan attım' diye."

Bu konunun bir çok yönden irdelenmesi gerekiyor
En basiti ikili oynuyor oy öncesi siyasete ki ,belirli bir zümreyi daha karşısına alamasın ve desteklesin bizi diye…
Unuttuğu şey ülkede gündem 1 haftayı geçmez ,ters tepecek bu konuşma 🗣️

Konuşmadan sonra rte’yi arayıp aman başkan ocağına düştüm, vallahi öyle demek istemedim diye söylemediyse ben de bişey bilmiyorum.

Bunlar bu kadar alçak, bu kadar kaypak işte.

Üst Alt